Realizacje prefabrykacji

Rozdzielnica licznikowa do zespołu budynków wielorodzinnych w Oławie

Data realizacji: 2023-07

Zapewnia ochronę przed porażeniem prądem elektrycznym w postaci izolacji części czynnych i obudowy. Dodatkowo wyposażona została w samoczynne wyłączenie zasilania.

Rozdzielnica zasilająca halę produkcyjną

Data realizacji: 2020-02

Rozdzielnica zasilająca halę produkcyjną na aparaturze firmy Hager. Odejścia z zabezpieczeń na poszczególne odpływy wyprowadzone na złączki zaciskowe ZUG. Wykonana w stopniu ochrony IP 55.

Rozdzielnica główna - Kopalnia Luiza Zabrze

Data realizacji: 2019-04

Obiekt: Kopalnia Królowa Luiza w Zabrzu, Rozdzielnica główna na aparaturze firmy Hager, pola odpływowe na rozłącznikach listwowych z zabudowanymi układami pomiaru energii. Cztery sekcje załączane ręcznie za pomocą rączek wyprowadzonych na elewację. Dwa zasilania równorzędne z analizą parametrów sieci.

Rozdzielnica zasilająco-sterująca

Data realizacji: 2018-08

Rozdzielnica wykonana do sterowania centralnym odkurzaniem w Elektrowni Opole. Zastosowano adresowanie wszystkich przewodów w rozdzielnicy. Głównym elementem odpowiedzialnym za sterowanie jest sterownik filtra S030A - odpowiedzialny za sterowanie regeneracją worków filtracyjnych tkaninowych.

Rozdzielnica RGnn

Data realizacji: 2018-06

Zabudowa kabiny lakierniczej w istniejącej hali na terenie zakładu: Przewozy Regionalne Kujawsko-Pomorski oddział w Bydgoszczy

Rozdzielnica potrzeb ogólnobudowlanych - Budowa Elektrowni Opole

Data realizacji: 2018-05

Rozdzielnica potrzeb ogólnobudowlanych - budowa nowych bloków energetycznych w elektrowni Opole

Tablica zasilająco-sterująca

Data realizacji: 2017-10

Tablica zasilająco-sterująca wykonana w obudowie firmy LEGRAND, zasilanie pomp zabezpieczone aparatami PKZM oraz sterowanie oświetleniem za pomocą automatu zmierzchowego. Odpływy z tablicy wyprowadzone na złączki zaciskowe.

Rozdzielnica główna - Wytwórnia mas bitumicznych

Data realizacji: 2017-07

Rozdzielnica główna do zasilania obiektu wytwórni mas bitumicznych. Zabezpieczenie odpływów wykonanie na rozłącznikach listwowych NSL, analizator parametrów zasilania, rozłącznik kompaktowy z wyprowadzoną dźwignią na elewację drzwi.

Rodzielnica zasilająca oświetlenie na ul. Wrocławskiej w Opolu

Data realizacji: 2016-10

Rozdzielnica oświetlenia na ul. Wrocławskiej w Opolu wyposażona w UR5i v2 - Router przemysłowy GSM do niskich temperatur.