Branch in Wrocław

ul. Stargardzka 2, 54-156 Wrocław
Opening hours:
Pn-Pt: 7:00-17:00
Sb: 8:00-13:00

Dział handlowy

Kacper Latawiec
Kierownik działu handlowego
qrcode icon business card
Alicja Jurkiewicz
Handlowiec
qrcode icon business card
Krzysztof Kapitan
Handlowiec
qrcode icon business card
Małgorzata Wilk
Starszy przedstawiciel handlowy
qrcode icon business card

Administracja

Agnieszka Korgól
Koordynator ds. administracyjno-handlowych
qrcode icon business card

Magazyn

email: magazyn.wroclaw@el12.pl

Marcin Janasiak
Kierownik magazynu
qrcode icon business card
Wojciech Janik
Starszy magazynier-sprzedawca
Igor Stęszewski
Starszy magazynier-sprzedawca
Patrycja Mikos
Starszy magazynier-sprzedawca
Michał Wieczorek
Starszy magazynier-sprzedawca

Hurtownia elektryczna – Wrocław

Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. Wrocławska filia sieci hurtowni jest jednym z największych jej oddziałów w Polsce. Swoim zasięgiem el12 obejmuje województwa: opolskie, dolnośląskie, śląskie, małopolskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie oraz pomorskie. Oddział we Wrocławiu zlokalizowany jest przy ul. Stargardzkiej 2, czyli kilka minut drugi autem od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (węzeł Stadion). Pod względem powierzchni handlowej, która wynosi aż 1070 mkw., jest to jedna z największych filii Przedsiębiorstwa el12 w Polsce.

Wrocławska hurtownia elektryczna z referencjami. Sprawdź!

Firma el12 Sp. z o.o. dostosowuje swoją ofertę współpracy do każdego klienta uwzględniając specyfikę branży, z której on pochodzi. Czy chodzi o krótki czas realizacji, niestandardowe rozwiązanie, dostępność asortymentową, czy transport do klienta – wszystkie te zmienne w procesie zakupowym brane są pod uwagę przez doświadczonych pracowników firmy. Wśród klientów sklepów i hurtowni el12 są m.in.: - zakłady elektroinstalacyjne, - elektrownie, - firmy komputerowe, - hotele i restauracje, - urzędy, - obiekty sportowe, - hurtownie wielobranżowe, - firmy przemysłowe, budowlane, projektowe, rolnicze, - placówki oświatowe, - szpitale. Na stronie el12.pl można znaleźć listę producentów, z którymi współpracuje hurtownia, a także katalogi poszczególnych dostawców. Są wśród nich znane i sprawdzone marki polskie oraz zagraniczne. Jakość usług przez el12 oferowanych potwierdzają m.in. liczne referencje, dzięki którym przyszli klienci, zarówno hurtowi jak i detaliczni, zyskują pewność, że oferowane przez sklep artykuły elektryczne, osprzęt teleinformatyczny i inne produkty, są rozwiązaniami sprawdzonymi i niezawodnymi. Wśród firm i jednostek, które uznały el12 za dostawcę godnego zaufania są m.in.: Tauron Dystrybucja, Politechnika Opolska, Akademia Ekonomiczna Wrocław, Akademia Górniczo-Hutnicza, AquaPark Wrocław, Instytut Fizyki Jądrowej, Kopalnia Soli Wieliczka, Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A., Teatr Narodowy w Warszawie.

Hurtownia elektryczna z otwartym magazynem. Sprawdź we Wrocławiu

Głównym atutem polityki handlowej el12 jest otwarta przestrzeń magazynowa, co oznacza, że każdy klient może wejść bezpośrednio do magazynu wraz z indywidualnym opiekunem - doradcą technicznym. Taka wizyta jest okazją do indywidualnej konsultacji, a dany towar, jeszcze przed zakupem, można dokładnie obejrzeć. Po wejściu do magazynu każdy ma dostęp do szerokiego asortymentu artykułów elektrotechnicznych najwyższej jakości. Dzięki tej formie zakupu łatwo dostrzec towar promocyjny znaczony hasłem PORAŻENIE CENOWE. Klient ma więc pewność, że wybrane produkty są optymalnie dopasowane do jego potrzeb i wydatków. Jednym z priorytetów firmy jest stałe utrzymywanie odpowiednio wysokich stanów magazynowych, które pozwalają na dokonanie zakupu od ręki. Dzięki takiej polityce handlowej klienci stale mogą się zaopatrywać w artykuły elektryczne i osprzęt teleinformatyczny optymalnie dopasowane do ich potrzeb.

Oferta sklepu internetowego w hurtowni elektrycznej we Wrocławiu

Klienci Przedsiębiorstwa el12 mogą kupować najlepszej jakości artykuły elektryczne i elektrotechniczne oraz osprzęt dodatkowy także za pośrednictwem sklepu internetowego el12.pl. Na platformie tej dostępnych jest blisko milion produktów, a wśród nich m.in.: - aparatura elektryczna, - osprzęt elektryczny, - oświetlenie, - rozdzielnice i obudowy, - kable i przewody, - elementy ochrony odgromowej, - elementy systemów wentylacyjnych i grzewczych, - urządzenia pomiarowe, - alarmy, domofony, - źródła zasilania, - odzież ochronna i bhp. Kupując towar z oferty sklepu el12.pl można go osobiście odebrać w hurtowni we Wrocławiu (a także każdym innym spośród 10 oddziałów firmy), za co nie jest pobierana żadna opłata. Klient może wybrać także formę dostarczenia za pośrednictwem firmy kurierskiej do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Koszt dostawy uzależniony jest od wybranej formy płatności, adresu dostawy, wagi oraz rozmiaru przesyłki.

Dział prefabrykacji rozdzielnic. Wrocławska hurtownia elektryczna zaprasza

Hurtownia el12 zapewnia kompleksowe wyposażenie potrzebne do projektowania i prefabrykowania nowoczesnych szaf rozdzielczych. Współpraca z renomowanymi producentami osprzętu i wykwalifikowana kadra zapewniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa oferowanego produktu, a szeroki dostęp do komponentów i materiałów gwarantuje szybką finalizację zamówienia. W ofercie el12 znaleźć można m.in.: - rozdzielnice stacyjne, - rozdzielnice budowlane, - rozdzielnice przemysłowe na prądy znamionowe do 4000 A - główne i dystrybucyjne, - szafy rozdzielczo-sterownicze dla urządzeń przemysłowych, jak i całych linii produkcyjnych (napędy falownikowe, - rozdzielnice zasilające budynki mieszkalne wielorodzinne, - szafy licznikowe, - rozdzielnice i szafy sterownicze wykonane na specjalne zamówienia.

Oddziały hurtowni elektrycznej el12: