Branch in Dąbrowa Górnicza

ul. Oddziału AK Ordona 318A, 42-530 Dąbrowa Górnicza
Opening hours:
Pn-Pt: 7:00-17:00
Sb: 8:00-13:00

Dział handlowy

Damian Niezabitowski
Kierownik działu handlowego
qrcode icon business card
Michał Boryń
Handlowiec
qrcode icon business card
Magda Wróbel
Handlowiec
qrcode icon business card
Agata Wajda
Handlowiec
qrcode icon business card

Administracja

Agata Spyra
Koordynator ds. administracyjno-handlowych
qrcode icon business card
Paulina Rybak
Kasjer
qrcode icon business card
Adrian Wróbel
Kierownik magazynu
qrcode icon business card
Mariusz Sygiet
Magazynier-sprzedawca
Robert Ignatowicz
Magazynier-sprzedawca
Artur Półtorak
Magazynier-sprzedawca

Hurtownia elektryczna – Dąbrowa Górnicza

Hurtownia z artykułami elektrycznymi w Dąbrowie Górniczej to jeden z 10 oddziałów Przedsiębiorstwa el12, specjalizującego się w hurtowej i detalicznej sprzedaży artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. To też szybki dostęp do ponad miliona produktów oraz fachowej wiedzy z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej i przemysłowej.

Dąbrowska filia sieci el12 mieści się przy ul. Oddziału AK Ordona 318 (dawna ul. Majewskiego 318) przy trasie DK94 (kierunek Olkusz), 500 m od Wschodniej Obwodnicy Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Sklep prowadzi zarówno sprzedaż hurtową, jak i indywidualną. Nawet w przypadku, gdy producent pakuje dany towar tylko hurtowo, el12 oferuje sprzedaż w dogodnej, mniejszej liczbie sztuk. 

Wśród klientów sklepów i hurtowni el12 są m.in.:
- zakłady elektroinstalacyjne,
- elektrownie,
- firmy komputerowe,
- hotele i restauracje,
- urzędy,
- obiekty sportowe,
- hurtownie wielobranżowe,
- firmy przemysłowe, budowlane, projektowe, rolnicze,
- placówki oświatowe,
- szpitale.

Bogaty asortyment hurtowni elektrycznej w Dąbrowie Górniczej

Sklep el12 w Dąbrowie Górniczej oferuje klientom komfortową i dużą powierzchnię handlową (656 m2), na której w intuicyjny i wygodny sposób pogrupowane zostały produkty tak, aby te najczęściej kupowane razem były blisko siebie. Dzięki temu poszukując np. włączników, żarówek i opraw nie trzeba chodzić pomiędzy różnymi częściami sklepu.

Układ ten jest tym bardziej istotny, że hurtownia oferuje klientom tzw. otwarty magazyn co oznacza, że każdy chętny może wejść na tę przestrzeń i z pomocą indywidualnego doradcy – sprzedawcy obejrzeć przed zakupem wybrany asortyment. Ekspert el12 służy także pomocą w przypadku kompletowania większej instalacji i w razie potrzeby może podpowiedzieć elementy, które będą najlepiej ze sobą współdziałały. Na miejscu można sprawdzić też dopasowanie poszczególnych fragmentów instalacji (np. kabli, rur, złączek, przejściówek itp.).

Dodatkowo dla wygody klientów ogólny układ produktów zachowujemy w naszych wszystkich oddziałach. Dzięki temu, nawet jeżdżąc między różnymi placówkami, kupujący nie musi obawiać się, że nie będzie w stanie odnaleźć danego produktu.

Hurtownia elektryczna w Dąbrowie Górniczej z zasobami sklepu internetowego

Model biznesowy el12 to wygodne i praktyczne połączenie sklepu internetowego dostępnego pod adresem www.el12.pl oraz placówek tradycyjnych. Dzięki temu klienci sklepu mogą wybierać wśród bardzo wielu towarów (cały asortyment to blisko milion produktów!).

Produkty el12.pl podzielone są na następujące kategorie główne:
- aparatura elektryczna,
- automatyka,
- osprzęt elektryczny,
- oświetlenie,
- rozdzielnice i obudowy,
- kable i przewody,
- prowadzenie kabli i przewodów,
- łączenie kabli i przewodów,
- ochrona odgromowa,
- wentylacja i ogrzewanie,
- narzędzia,
- urządzenia pomiarowe,
- monitoring, alarmy, domofony,
- źródła zasilania,
- odzież ochronna i bhp,
- chemia,
- Produkty Plus (różnorodne gadżety codziennego użytku przygotowane specjalnie dla miłośników branży elektrycznej).

Taka kategoryzacja pomaga wygodnie przeszukiwać asortyment, daje też możliwość porównywania kilku podobnych produktów. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanego towaru jest wpisanie w polu wyszukiwarki jego nazwy (lub tylko jej cześci). Produkt można odnaleźć także po jego indeksie lub kodzie EAN.

Wszystkie kategorie i podkategorie produktów zostały opisane tak, aby pomóc użytkownikowi w sprawniejszym poruszaniu się po serwisie. Dodatkowo klienci mogą korzystać z takich filtrów jak cena, producent itp.

Jako część przedsiębiorstwa el12, filia w Dąbrowie Górniczej oferuje klientom możliwość indywidulanego zaprojektowania, zamówienia i wykonania szafy rozdzielczej. Produkcja szaf obejmuje rozdzielnice wszelkich rodzajów; zarówno typowe, jak i według indywidualnego zapotrzebowania klienta.  

Lubisz zakupy wcześnie rano? Hurtownia elektryczna w Dąbrowie Górniczej zaprasza

Dąbrowski oddział hurtowni el12, podobnie jak 9 pozostałych filii firmy, otwarty jest od poniedziałku do soboty. W dni robocze sklep działa już od godz. 7, co pozwala na wygodne zakupy niezbędnych produktów przed rozpoczęciem pracy. Placówki czynne są do godz. 17. Sobotnie godziny otwarcia to  8 – 13.

W oddziale w Dąbrowie można także bezpłatnie odebrać artykuły zakupione w sklepie internetowym (jeśli klient nie decyduje się na odbiór osobisty, towary wysyłane są kurierem). Aby dodatkowo uprzyjemnić klientom zakupy, el12 oferuje wszystkim chętnym kawę lub herbatę.

Klienci biznesowi mogą korzystać ze specjalnej platformy B2B, która podnosi komfort pracy i ułatwia proces zakupowy m.in. dzięki pomocy indywidulanego opiekuna handlowego i możliwości tworzenia schowków produktów wg własnych preferencji.

Oddziały hurtowni elektrycznej el12: