Branch in Opole

ul. Św. Anny 5, 45-117 Opole
Opening hours:
Pn-Pt: 7:00-17:00
Sb: 8:00-13:00

Dział handlowy

Dariusz Socha
Kierownik działu handlowego
qrcode icon business card
Grzegorz Jaśkowiec
Handlowiec
qrcode icon business card
Radosław Mikołajczyk
Handlowiec
qrcode icon business card
Agnieszka Socha-Wilczewska
Kierownik przedstawicieli handlowych
qrcode icon business card
Justyna Brożonowicz
Przedstawiciel handlowy
qrcode icon business card

Administracja

Monika Fursow
Kierownik administracyjny
qrcode icon business card

Magazyn

email: magazyn.opole@el12.pl, telefon: 723 890 151

Henryk Majcher
Specjalista ds. logistyki
qrcode icon business card
Sebastian Witon
Starszy magazynier-sprzedawca
Mateusz Niemiec
Starszy magazynier-sprzedawca
Piotr Babiarz
Starszy magazynier-sprzedawca
Jacek Anyż
Magazynier-sprzedawca

Hurtownia elektryczne - Opole

Ponad milion produktów można znaleźć w ofercie oddziału hurtowni el12 w Opolu. Na klientów czeka otwarty magazyn, by każdy mógł zobaczyć i sprawdzić towar przed zakupem. A udogodnień jest jeszcze więcej.

Hurtownia jest położona w Opolu przy ul. Świętej Anny 5. To około 2 km od centrum miasta. Bardzo łatwo jest również dojechać w to miejsce z obwodnicy Opola (2,5 km od zjazdu z trasy). W dni powszednie oddział el12 w Opolu jest czynny od godz. 7 do godz. 17. Oznacza to, że klienci mogą odwiedzić go jeszcze przed rozpoczęciem swojego dnia pracy. Z kolei w soboty opolska hurtownia działa w godz. 8-13.

Hurtownia el12 w Opolu obsługuje nie tylko duże podmioty. Jest również otwarta dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują nawet pojedynczych produktów czy mniejszych partii towaru niż te oryginalnie pakowane przez producentów. Przy okazji na wszystkich odwiedzających czeka darmowa kawa lub herbata.

Wśród klientów sklepów i hurtowni el12 są m.in.:
- zakłady elektroinstalacyjne,
- elektrownie,
- firmy komputerowe,
- hotele i restauracje,
- urzędy,
- obiekty sportowe,
- hurtownie wielobranżowe,
- firmy przemysłowe, budowlane, projektowe, rolnicze,
- placówki oświatowe,
- szpitale.

Otwarty magazyn hurtowni elektrycznej w Opolu. Oto, co można zyskać

Magazyn opolskiej hurtowni ma prawie 660 mkw. powierzchni. Jest w całości otwarty dla klientów, a na tych, którzy potrzebują pomocy, czekają doświadczeni doradcy. Każdy klient, który odwiedzi oddział, może liczyć na ich profesjonalną pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego produktu. Wsparcie indywidualnego doradcy jest szczególnie istotne np. przy wyborze odpowiednich elektronarzędzi lub oświetlenia. Fachowcy najlepiej wskażą produkty, które będą spełniać wymagania techniczne danego projektu oraz dopasują je do indywidualnych potrzeb i gustu klienta. Zadbają również, by wszystkie przeznaczone do łączenia ze sobą elementy dobrze współdziałały.

Pracownicy hurtowni el12 w Opolu starają się, by klienci nie mieli najmniejszych problemów z odnalezieniem poszukiwanych produktów w ogromnym magazynie. Dlatego poruszanie się po nim wspierają liczne oznaczenia. Produkty zostały ułożone w czytelny i intuicyjny sposób w grupach produktowych. Oznacza to, że na sąsiednich regałach znajdą się towary, które zwykle kupuje się razem, np. elektronarzędzia i akcesoria do nich, lampy, żarówki i odpowiednie wyłączniki, czy też filtry i wentylatory.

Hurtownia elektryczna ze sklepem internetowym. Sprawdź nas w Opolu

Jeżeli w trakcie wizyty w hurtowni klient nie zdecyduje się na zakup produktu, nie ma najmniejszego problemu. Bez konieczności ponownej wizyty w magazynie może zamówić towar za pośrednictwem sklepu internetowego el12.pl. W serwisie dostępnym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu produkty można szybko znaleźć dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce. Wystarczy, że w jej polu klient wpisze nazwę poszukiwanego towaru (bądź znany wcześniej indeks lub kod EAN). W kolejnych krokach można zrealizować zamówienie.

Co istotne, w przypadku zamówienia towaru w sklepie internetowym, klient może zdecydować o jego osobistym odbiorze w oddziale hurtowni w Opolu (firma nie pobiera za to żadnej opłaty). Może też wybrać opcję z dostawą zamówionych produktów kurierem pod wskazany adres - do wyboru ma obsługę dostawy przesyłki przez firmy DHL Express lub DPD Polska. Pracownicy hurtowni zawsze dbają o to, by zamówienia były realizowane w możliwie najkrótszym czasie, dlatego składy magazynowe są na bieżąco uzupełniane. W praktyce oznacza to, że klienci w el12.pl mogą realizować nawet nagłe zamówienia.

Wszystkich klientów biznesowych zapraszamy do korzystania z platformy B2B, która podnosi komfort pracy i ułatwia proces zakupowy m.in. dzięki pomocy indywidulanego opiekuna handlowego i możliwości tworzenia schowków produktów wg własnych preferencji. Klient korzystający z platformy B2B ma też dostęp do archiwalnych schowków, może szybko i łatwo tworzyć zapytanie ofertowe lub zamówienie, widzi swoje indywidualne warunki handlowe, a także ma możliwość utworzenia subkont dla własnych pracowników.

Dział prefabrykacji rozdzielnic w hurtowni elektrycznej w Opolu

Hurtownia el12 zajmuje się również m.in. projektowaniem szaf rozdzielczych na indywidualne zamówienie klientów. Firma stworzyła i systematycznie rozwija własny dział prefabrykacji rozdzielnic, w którym ma miejsce zarówno projektowanie, jak i budowa szaf rozdzielczych.

Produkcja szaf obejmuje rozdzielnice wszelkich rodzajów; zarówno typowe, jak i według indywidualnego zapotrzebowania klienta. Zamawiając urządzenia w el12.pl klienci mogą być pewni ich wysokiej jakości technicznej. Wyróżnia je także profesjonalny montaż oraz wysoka estetyka wykonania.

Oddziały hurtowni elektrycznej el12: