Branch in Gliwice

ul. Bojkowska 51, 44-100 Gliwice
Opening hours:
Pn-Pt: 7:00-17:00
Sb: 8:00-13:00

Dział handlowy

Tomasz Ochmann
Kierownik działu handlowego
qrcode icon business card
Waldemar Kowalczyk
Handlowiec
qrcode icon business card
Dariusz Fulara
Handlowiec
qrcode icon business card
Mariusz Żyła
Handlowiec
qrcode icon business card
Dawid Gajda
Handlowiec
qrcode icon business card
Kamila Kalnik
Przedstawiciel handlowy
qrcode icon business card

Administracja

Justyna Czeszowic
Kierownik administracyjny
qrcode icon business card
Katarzyna Kaczmarczyk
Kasjer
qrcode icon business card

Magazyn

email: magazyn.gliwice@el12.pl, telefon: 723 233 271

Łukasz Dyas
Kierownik magazynu
qrcode icon business card
Łukasz Szymura
Starszy magazynier-sprzedawca
Sebastian Nowak
Starszy magazynier-sprzedawca
Aleksandra Kornecka
Starszy magazynier-sprzedawca
Mariusz Stolpe
Magazynier-sprzedawca
Jakub Grabda
Magazynier-sprzedawca

Dział techniczno-gospodarczy

Waldemar Juszczak
Pracownik techniczno-gospodarczy
qrcode icon business card

Hurtownia elektryczna – Gliwice

Hurtownia elektryczna el12 w Gliwicach jest jednym z 10 oddziałów Przedsiębiorstwa el12 rozlokowanych na terenie całego kraju. Jednocześnie jest to największa i najnowocześniejsza filia, dodatkowo ulokowana w bardzo dogodnym miejscu. Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. to założona w 2003 r. firma rodzinna, która zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. Model biznesowy el12 łączy w sobie sklep internetowy i placówki stacjonarne, co znacząco wpływa na szybkość i wygodę dokonywania zakupów. Na klientów czeka bardzo szeroki asortyment (blisko milion produktów dostępnych online!), a jednocześnie fachowa wiedza i pomoc pracowników sklepów tradycyjnych.

Hurtownia elektryczna w Gliwicach, do której wygodnie dojedziesz

Gliwicka hurtownia el12 mieści się przy ul. Bojkowskiej 51. To tylko 4 km do węzła drogowego przy centrum handlowym Europa Centralna i w pobliżu lotniska Aeroklubu Gliwickiego. Dzięki temu, że hurtownia w dni powszednie otwarta jest już od godz. 7, zakupy można zrobić jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Oddział zaprasza do godz. 17, natomiast w soboty w godz. 8 – 13. Dbając o wygodę klienta, firma stosuje także elastyczne minimum logistyczne i w razie potrzeby jest w stanie sprzedać klientowi wybrany towar w mniejszej ilości, niż wynikałoby to z systemu oryginalnego pakowania stosowanego przez producenta. Hurtownia elektryczna w Gliwicach jest największym oddziałem całej sieci el12, z powierzchnią handlową wielkości 1240 mkw. Pracownicy hurtowni zadbali o to, żeby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, porządkując towary w sposób intuicyjny i wygodny zarówno dla obsługi, jak i dla klienta. W praktyce oznacz to m.in., że produkty, które często kupuje się razem, rozlokowane zostały blisko siebie.

Szukasz hurtowni elektrycznej z otwartym magazynem? Zapraszamy do Gliwic!

Niewątpliwym wyróżnikiem hurtowni elektrycznej el12 jest tzw. otwarty magazyn, dający każdemu klientowi możliwość wejścia do przestrzeni handlowej. Odwiedzinom w magazynie zawsze towarzyszy opieka sprzedawcy-magazyniera, który w razie potrzeby gotowy jest pomóc swoją wiedzą i doświadczeniem. Indywidualny opiekun każdego klienta pomaga jeszcze szybciej odnaleźć poszukiwane towary, a także dobrać elementy, które najlepiej będą ze sobą współdziałały. Wizyta w otwartym magazynie to także znakomita okazja do sprawdzenia m.in., jak układa się w dłoni wybrana wiertaka albo czy dany rozmiar ubrania ochronnego będzie odpowiedni. W hurtowni el12 klient wszystko to może sprawdzić jeszcze przed zakupem, co pozwala mu nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale i cenny czas. Główne założenie el12 to wsparcie techniczne na każdym etapie zakupu, począwszy od profesjonalnej oferty, poprzez doradztwo podczas zakupu, po odpowiednią formę dostawy towaru do klienta hurtowego, a także detalicznego. Jakość usług el12 potwierdzają opinie zadowolonych klientów, rekomendacje, a także lista wyróżnień i certyfikatów, wśród których są m.in.: - Diamenty Forbesa - nagroda przyznawana przedsiębiorstwom, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości; - Tytuł "Firma Dobrze Widziana" – wyróżnienie dla przedsiębiorstw należących do Business Centre Club, przyznawane m.in. za wysoką jakość polityki firmy wobec pracowników; - Gazela Biznesu - nagroda dla przedsiębiorstwa, które dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę nawet wśród większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland; - Certyfikat Rzetelności - świadectwo wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej firmy, przyznawane w ramach programu Rzetelna Firma.

Hurtownia elektryczna w Gliwicach z dostępem do sklepu online

Połączenie tradycyjnego modelu handlowego ze sklepem internetowym sprawia, że klienci el12 mogą wybierać nie tylko spośród asortymentu dostępnego w hurtowni w Gliwicach, ale także spośród blisko miliona produktów, które kupić można za pośrednictwem platformy el12.pl. Kupując w el12.pl, wybrany towar można odebrać w gliwickiej filii przedsiębiorstwa (bez dodatkowej opłaty). Każdy klient może także jako metodę dostarczenia wybrać kuriera, wtedy przesyłka trafi do niego pod wskazany adres. Przedsiębiorstwo el12 szczególnie dba o to, aby stany magazynowe hurtowni elektrycznej były nie tylko różnorodne, ale i odpowiednio wysokie. Dzięki temu bardzo szeroki asortyment produktów najlepszych producentów w branży jest dostępny od ręki, a firma może realizować nawet bardzo pilne zamówienia.

Dział prefabrykacji rozdzielnic dla klientów hurtowni elektrycznej w Gliwicach

Ponieważ każda realizacja instalacji elektrycznych, zwłaszcza dla dużych obiektów, ściśle wiąże się z prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych, hurtownia el12 stworzyła specjalny dział prefabrykacji tych elementów i zapewnia kompleksowe wyposażenie potrzebne do tworzenia nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Projektowanie i prefabrykowanie szaf rozdzielczych wpisały się w ofertę el12, stawiając firmie za cel realizację wszelkich twórczych konstrukcji zaproponowanych przez klienta. Prefabrykacja szaf obejmuje rozdzielnice wszelkich rodzajów: zarówno typowe, jak i według indywidualnego zapotrzebowania klienta. Wystarczy skontaktować się dowolnym oddziałem firmy (w tym także w Gliwicach). Eksperci el12 po zapoznaniu się z daną inwestycją przygotują projekt i zrealizują go w każdym wskazanym miejscu.

Oddziały hurtowni elektrycznej el12: