Branch in Łódź

ul. Pogonowskiego 56-58, 90-619 Łódź
42 650 16 44
Opening hours:
Pn-Pt: 7:00-17:00
Sb: 8:00-13:00

Dział handlowy

Maciej Czapliński
Kierownik działu handlowego
qrcode icon business card
Artur Kaźmierczak
Handlowiec
qrcode icon business card
Tomasz Głowacki
Handlowiec
qrcode icon business card
Marcin Domagała
Asystent handlowca
qrcode icon business card
Iwona Wybór
Starszy przedstawiciel handlowy
qrcode icon business card

Administracja

Monika Szymańska
Kierownik administracyjny
qrcode icon business card

Magazyn

email: magazyn.lodz@el12.pl

Kamil Karlikowski
Kierownik magazynu
qrcode icon business card
Łukasz Karolewski
Starszy magazynier-sprzedawca
Krzysztof Bagrowicz
Magazynier-sprzedawca

Hurtownia elektryczna – Łódź

Fachowe doradztwo, bardzo duży wybór towarów, szybki czas realizacji zamówień, konkurencyjne ceny i program sprzedaży premiowej - na to wszystko mogą liczyć klienci, którzy odwiedzą oddział sieci hurtowni elektrycznych el12 w Łodzi. Łódzka hurtownia el12 znajduje się przy ul. kpt. Stefana Pogonowskiego 56, tuż obok trasy WZ oraz kilka minut jazdy samochodem od centrum handlowego Manufaktura. Na ogromnej powierzchni magazynowej, która liczy prawie 780 mkw., dostępnych jest bardzo wiele produktów wykorzystywanych w branży elektrycznej i elektrotechnicznej. To chociażby narzędzia, kable i przewody, sprzęt oświetleniowy, aparatura pomiarowa, wentylacyjna, grzewcza czy alarmowa, a także odzież robocza i chemia budowlana.

Magazyn otwarty. Hurtownia elektryczna w Łodzi zaprasza

Magazyn el12 jest w całości otwarty dla klientów. W dni powszednie pracownicy zapraszają już od godz. 7, aż do godz. 17. To daje możliwość, by przyjechać do łódzkiego oddziału el12.pl albo przed rozpoczęciem dnia pracy, albo w drodze z pracy. W soboty hurtownia jest czynna w godz. 8-13. Na klientów codziennie czeka darmowa kawa lub herbata. Co istotne, sklep el12 obsługuje nie tylko podmioty hurtowe, ale również klientów indywidualnych, którzy chcą kupić pojedyncze partie produktów. Nie muszą oni również być fachowcami w każdej dziedzinie - jeżeli klient ma wątpliwości związane z odpowiednim wyborem towaru, zawsze może liczyć na profesjonalną pomoc doradców zatrudnionych w hurtowni. Pomogą oni w kwestiach związanych z cechami produktów i dopasują je do wymagań technicznych inwestycji oraz do indywidualnych oczekiwań kupującego. Pracownicy magazynu el12 w Łodzi skutecznie dbają również o to, by klienci nie mieli problemów z szybkim odnalezieniem poszukiwanych produktów. Dlatego hala jest bardzo wyraźnie oznakowana. Produkty są natomiast poukładane w grupach, których kupujący zwykle poszukują jednocześnie - np. elementy oświetlenia wraz z odpowiednimi włącznikami i przewodami, czy też elektronarzędzia razem z potrzebnymi akcesoriami.

Hurtownia elektryczna w Łodzi połączona ze sklepem internetowym

W razie wątpliwości co do konkretnego wyboru, dobrym pomysłem może okazać się wizyta w hurtowni, by dokładnie obejrzeć produkt, którym klient jest zainteresowany. Po przemyśleniu, w przypadku decyzji o zakupie, nie ma potrzeby ponownego odwiedzania magazynu – wystarczy złożyć zamówienie na stronie el12.pl. W serwisie jest dostępna łatwa w obsłudze wyszukiwarka produktów. Można w nim też znaleźć listę producentów, z którymi współpracuje hurtownia, a także katalogi poszczególnych dostawców. Są wśród nich znane i sprawdzone marki polskie oraz zagraniczne. Po znalezieniu towaru system przekierowuje klienta do dalszych etapów zamówienia. Może on wybrać dostawę za pośrednictwem kuriera lub zdecydować się na osobisty odbiór zamówienia w łódzkim oddziale el12.pl (a także w 9 pozostałych filiach Przedsiębiorstwa el12). Do skorzystania z oferty hurtowni el12.pl zachęcają liczne referencje, dające klientom pewność, że mogą liczyć na najwyższą jakość produktów oraz obsługi. Wśród podmiotów, które uznały el12 za dostawcę godnego zaufania są m.in.: Tauron Dystrybucja, uczelnie wyższe (np. Politechnika Opolska, Akademia Górniczo-Hutnicza), a także duże podmioty, jak np. AquaPark Wrocław, MPK Wrocław czy Rejonowy Zarząd Infrastruktury Szczecin.

System sprzedaży premiowej w hurtowni elektrycznej w Łodzi

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kupujących, firma uruchomiła autorski program sprzedaży premiowej Elpunkt Plus. W programie mogą uczestniczyć klienci spółki. Uczestnik programu dokonując zakupu zbiera punkty, które może wymienić na nagrodę. Przystąpienie do programu jest proste i odbywa się za pośrednictwem strony internetowej. Każdy uczestnik programu otrzymuje indywidualną kartę, a logowanie do Programu Elpunkt plus możliwe jest za pośrednictwem witryny b2b.el12.pl

Dział prefabrykacji rozdzielnic w łódzkiej hurtowni elektrycznej

Hurtownia el12.pl zajmuje się również m.in. projektowaniem szaf rozdzielczych na indywidualne zamówienie klientów, a także w przypadku bardziej typowych rozwiązań. Współpraca z renomowanymi producentami osprzętu i wykwalifikowana kadra zapewniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa oferowanego produktu, a szeroki dostęp do komponentów i materiałów gwarantuje szybką finalizację zamówienia. Zamawiając szafy rozdzielcze w el12 klienci mogą być pewni ich wysokiej jakości technicznej. Wyróżnia je także profesjonalny montaż oraz wysoka estetyka wykonania. Hurtownia el12 realizuje zamówienia w bardzo krótkich terminach, na terenie całego kraju. Wystarczy odwiedzić jeden z oddziałów el12.pl (także w Łodzi) i skonsultować swój projekt z ekspertem. Po określeniu wszystkich szczegółów można złożyć zamówienie, które zrealizowane zostanie w dowolnej wskazanej lokalizacji.

Oddziały hurtowni elektrycznej el12: