Branch in Krakow

ul. Powstańców Wlkp 7a, 30-553 Kraków
Opening hours:
Pn-Pt: 7:00-17:00
Sb: 8:00-13:00

Dział handlowy

Szymon Cieślik
Kierownik działu handlowego
qrcode icon business card
Daniel Kosowski
Handlowiec
qrcode icon business card
Maksymilian Jabłoński
Handlowiec
qrcode icon business card
Dominika Wolf
Przedstawiciel handlowy
qrcode icon business card

Administracja

Monika Lis
Koordynator ds. administracyjno-handlowych
qrcode icon business card

Magazyn

email: magazyn.krakow@el12.pl

Sebastian Kotula
Kierownik magazynu
qrcode icon business card
Mateusz Dzięgiel
Starszy magazynier-sprzedawca
Kacper Magdziak
Magazynier-sprzedawca
Łukasz Miciak
Magazynier-sprzedawca

Hurtownia elektryczna – Kraków

Hurtownia elektryczna w Krakowie jest jednym z dziesięciu oddziałów Przedsiębiorstwa el12, które specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. Ważnym wyróżnikiem firmy jest otwarty magazyn, czyli przestrzeń handlowa dostępna dla każdego klienta. Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. jest firmą rodzinną powstałą w 2003 r., która zasięgiem obejmuje województwa: - opolskie, - dolnośląskie, - śląskie, - małopolskie, - łódzkie, - kujawsko-pomorskie, - pomorskie. Oddział w Krakowie mieści się przy ul. Powstańców Wielkopolskich 7a, czyli w pobliżu skrzyżowania ul. Wielickiej i Nowohuckiej, naprzeciwko dworca MPK S.A. Na dużej powierzchni handlowej (636 mkw.) zlokalizowane są biura oraz magazyn hurtowni. Przedsiębiorstwo el12 wyróżnia się na rynku branży elektrotechnicznej innowacyjnością oraz nowoczesnymi metodami zarządzania, o czym świadczą liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty, które uzyskała firma. Łączna powierzchnia magazynów el12 w Polsce to ponad 6 300 mkw., natomiast głównym założeniem firmy jest wsparcie techniczne klienta na każdym etapie zakupu, począwszy od profesjonalnej oferty, poprzez doradztwo podczas zakupu, aż po odpowiednią formę dostawy towaru. Przedsiębiorstwo el12 jest też aktywnym członkiem zrzeszeń i stowarzyszeń, które działają w celu podnoszenie jakości obsługi klienta poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań, technik sprzedaży, a przede wszystkim nowych produktów (to m.in. Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, Unia Hurtowni Elektrycznych EL-PLUS Sp. z o.o. oraz Business Centre Club).

Otwarty magazyn krakowskiej hurtowni elektrycznej

Zakupy produktów elektrycznych i elektrotechnicznych często charakteryzują się tym, że poszczególne elementy powinny być dobrane pod względem spełnianych norm, a także w taki sposób, by jak najlepiej z sobą współdziałały. Aby pomóc klientowi najsprawniej przejść przez proces zakupowy, Przedsiębiorstwo el12 opracowało system otwartego magazynu, polegający na wolnym dostępnie kupujących do przestrzeni handlowej. W otwartym magazynie el12 każdy klient wspólnie z indywidualnym doradcą może dowolnie przeglądać towary, porównywać je i sprawdzać jeszcze przed zakupem. Korzystając z wiedzy ekspertów el12 łatwiej jest wybrać i dopasować do siebie poszczególne urządzenia. W otwartym magazynie można sprawdzić też rozmiary odzieży roboczej, wybierając najlepszy dla siebie. W sprawnym procesie zakupowym pomaga dodatkowo intuicyjny i wygodny układ produktów w przestrzeni magazynowej. Ten sam schemat rozkładu towarów stosowany jest we wszystkich 10 oddziałach sieci hurtowni, dzięki czemu odwiedzając różne placówki klient nie będzie się czuł zagubiony i nie będzie musiał tracić czasu na szukanie odpowiedniej sekcji produktowej. Bez względu na to czy klient poszukuje artykułów oświetleniowych, czy urządzeń zasilających, pracownicy el12 zawsze dbają, żeby oferowany przez firmę produkt gwarantowały optymalny stosunek ceny do jakości. Pomocna w zakupach może być też nowoczesna aplikacja na telefony komórkowe, którą pobrać można bezpłatnie z Google Play i App Store.

Hurtownia elektryczna w Krakowie ze sklepem internetowym

Działalność Przedsiębiorstwa el12 łączy w sobie zalety hurtowni stacjonarnych z możliwościami sklepu internetowego. Dlatego wszystkie produkty sieci hurtowni el12 kupić można za pośrednictwem internetowej platformy handlowej dostępnej pod adresem www.el12.pl. Szeroki asortyment towarów (bisko milion produktów!) uporządkowany jest tak, aby każdy klient mógł go wygodnie i szybko przeszukiwać przy użyciu wyszukiwarki, która znajduje się na stronie internetowej, powyżej menu z listą grup towarowych. Ponieważ firma dba o systematyczne uzupełnianie składów magazynowych, realizacja zamówień odbywa się płynnie i szybko. Wszystkie zakupione w sklepie internetowym produkty można odbierać w każdym z oddziałów sieci hurtowni (w tym także w Krakowie). Klient może wybrać też opcję dostarczenia towarów w dowolne wskazane miejsce (zarówno w Polsce jak i zagranicą), za pośrednictwem firmy kurierskiej. W takim przypadku koszty dostawy będą zależne m.in. od wskazanego adresu dostawy, wagi oraz rozmiarów przesyłki.

Krakowska hurtownia elektryczna z własnym działem prefabrykacji rozdzielnic

Hurtownia el12 specjalizuje się m.in. w projektowaniu i prefabrykacji szaf rozdzielczych, spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz wygody użytkowania. Stosowany w szafach czytelny system oznaczeń złącz i kabli ułatwia ich eksploatację i przyśpiesza odnajdywanie elementów sterujących. Produkcja szaf obejmuje rozdzielnice wszelkich rodzajów; zarówno typowe, jak i według indywidualnego zapotrzebowania klienta. Jednym z głównych atutów el12 są krótkie terminy oczekiwania na realizację zamówień (m.in. dzięki stale uzupełnianemu asortymentowi). Prefabrykowane w el12 urządzenia charakteryzują się wysokim poziomem zastosowanych rozwiązań technicznych, solidnym montażem (dzięki indywidualnemu podejściu do każdego wyrobu) oraz estetyką wykonania. Realizacje prowadzone są na terenie całego kraju. Wystarczy odwiedzić jeden z oddziałów el12 (m.in. w Krakowie) i złożyć odpowiednie zamówienie, po wcześniejszej konsultacji z ekspertem firmy. Pracownicy el12 przygotują i zrealizują zamówienie we wskazanym miejscu. Zapraszamy.

Oddziały hurtowni elektrycznej el12: