Branch in Katowice

ul. Konduktorska 42, 40-155 Katowice
Opening hours:
Pn-Pt: 7:00-17:00
Sb: 8:00-13:00

Dział handlowy

Robert Lisik
Kierownik działu handlowego
qrcode icon business card
Dariusz Maciak
Handlowiec
qrcode icon business card

Administracja

Magdalena Pokorna
Koordynator ds. administracyjno-handlowych
qrcode icon business card
Zyta Jarka
Kasjer
qrcode icon business card

Magazyn

email: magazyn.katowice@el12.pl

Zbigniew Łąkowski
Kierownik magazynu
qrcode icon business card
Bartosz Banach
Starszy magazynier-sprzedawca
Adam Hanusek
Magazynier-sprzedawca
Mateusz Błażejowski
Magazynier-sprzedawca

Dział techniczno-gospodarczy

Adam Prostacki
Kierownik ds. techniczno-gospodarczych
qrcode icon business card
Antoni Kowalik
Pracownik techniczno-gospodarczy
qrcode icon business card

Hurtownia elektryczna – Katowice

Oświetlenie, kable i przewody, rozdzielnice i obudowy, elektronarzędzia, odzież ochronna i chemia budowlana - to tylko kilka spośród blisko 20 kategorii produktów dostępnych w oddziale hurtowni elektrycznej el12 w Katowicach. Każdy klient może tam też liczyć na profesjonalną pomoc doradców. Katowicki magazyn Przedsiębiorstwa el12 jest jednym z najnowocześniejszych w ogólnopolskiej sieci firmy. Od ręki można tam kupić różne rodzaje produktów elektrycznych i elektrotechnicznych, potrzebnych przy nowych inwestycjach czy też pracach bieżących. Firma współpracuje z najlepszymi polskimi i zagranicznymi producentami, znanymi i cenionymi w branży. Oddział el12.pl w Katowicach znajduje się przy ul. Konduktorskiej 42 (40-155 Katowice). To niecałe 3 km od katowickiego „Spodka”. Pod obiektem można wygodnie zaparkować, także większymi samochodami. Główne założenie el12 to wsparcie techniczne na każdym etapie zakupu, począwszy od profesjonalnej oferty, poprzez doradztwo podczas zakupu, po odpowiednią formę dostawy towaru do klienta hurtowego, a także detalicznego. Jakość usług el12 potwierdzają opinie zadowolonych klientów, rekomendacje, a także lista wyróżnień i certyfikatów.

Wygodny magazyn i dogodne godziny. Hurtownia elektryczna w Katowicach zaprasza

Hurtownia el12 w Katowicach jest czynna w dni powszednie w godz. 7-17 oraz w soboty w godz. 8-13. Dzięki temu od poniedziałku do piątku klienci bez problemu mogą odwiedzić sklep zarówno przed rozpoczęciem, jak i po zakończeniu swojego dnia pracy. Na każdego odwiedzającego czeka indywidualny sprzedawca-magazynier, który w każdej chwili służy radą z zakresu doboru osprzętu elektrotechnicznego, energetycznego, a także automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. W katowickim magazynie el12 (podobnie, jak i w pozostałych 9 oddziałach na terenie kraju) klienci nie muszą obawiać się trudności ze zlokalizowaniem produktu na ogromnej powierzchni magazynowej. Oprócz pomocy doradcy ważnym czynnikiem ułatwiającym proces zakupowy jest też to, że cały magazyn został dobrze oznakowany, co pozwala swobodnie znaleźć drogę do poszukiwanych towarów, a także zauważyć te, które są aktualnie w promocyjnych cenach. Dzięki intuicyjnemu i logicznemu rozmieszczeniu regałów odwiedzający szybko odnajduje produkty, które zwykle kupuje się jednocześnie, np. oświetlenie wraz z potrzebnymi do jego instalacji włącznikami i przewodami.

Kupuj online, odbieraj w hurtowni elektrycznej w Katowicach

Jeżeli klient podczas wizyty w sklepie nie zdecyduje się od razu na zakup towaru, może to zrobić również później, bez konieczności ponownej wizyty w magazynie. Wystarczy, że wejdzie na stronę el12.pl i za pośrednictwem sklepu internetowego złoży zamówienie. Korzystanie z platformy el12.pl znacznie ułatwia także proces zakupów tym, którzy nie chcą odwiedzać tradycyjnej hurtowni. W odnalezieniu poszukiwanego produktu pomaga prosta w obsłudze wyszukiwarka, a produkty pogrupowane zostały w kategorie, ułatwiające przeszukiwanie asortymentu. Gdy użytkownik zgromadzi już w koszyku wszystkie poszukiwane towary w odpowiedniej liczbie, może zamówić ich dostawę do dowolnego miejsca w kraju i na świecie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Można też zlecić przygotowanie zamówionych produktów do osobistego odbioru w magazynie el12.pl w Katowicach (opcja ta jest bezpłatna). Przedsiębiorstwo el12 szczególnie dba o to, aby stany magazynowe hurtowni elektrycznej el12.pl były nie tylko różnorodne, ale i odpowiednio wysokie. Dzięki temu bardzo szeroki asortyment produktów najlepszych producentów w branży jest dostępny od ręki, a firma może realizować nawet bardzo pilne zamówienia.

Referencje i rekomendacje. Oto, dlaczego warto odwiedzić hurtownię elektryczną w Katowicach

Wśród klientów sieci sklepów el12 są m.in. elektrownie, firmy przemysłowe i projektowe, placówki oświatowe, szpitale, urzędy czy obiekty sportowe. Jednak bardzo istotną zaletą hurtowni jest to, że korzystać z jej usług mogą nie tylko podmioty, składające duże zamówienia, ale również klienci indywidualni, którym zależy na pojedynczych lub bardzo małych partiach towaru. Natomiast i jednych, i drugich do zakupów powinny zachęcić rekomendacje firm i instytucji, które dotychczas skorzystały z oferty el12.pl. To m.in. Tauron Dystrybucja, MPK Wrocław czy Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie. Ich zadowolenie to gwarancja wysokiej jakości produktów i usług dla każdego klienta, który odwiedza sklep el12.pl. Hurtownia el12.pl zajmuje się również m.in. projektowaniem i prefabrykacją szaf rozdzielczych na indywidualne zamówienie klientów. Współpraca z renomowanymi producentami osprzętu i wykwalifikowana kadra zapewniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa oferowanego produktu, a dostęp do komponentów i materiałów gwarantuje szybką finalizację zamówienia. W zakres prac wchodzi m.in. budowa rozdzielnic wszelkich rodzajów (zarówno typowe rozwiązania, jak i realizacje indywidualnych zamówień). Zamawiając szafy rozdzielcze w el12 klienci mogą być pewni ich wysokiej jakości technicznej. Wyróżnia je także profesjonalny montaż oraz wysoka estetyka wykonania. Hurtownia el12 realizuje zamówienia w bardzo krótkich terminach, na terenie całego kraju. Wystarczy odwiedzić katowicki (lub każdy inny) oddział el12 i skonsultować swoje zamówienie z ekspertem.

Oddziały hurtowni elektrycznej el12: