Branch in Gdynia

ul. Chwaszczyńska 170d, 81-571 Gdynia
Opening hours:
Pn-Pt: 7:00-17:00
Sb: 8:00-13:00

Dział handlowy

Paweł Felczyński
Kierownik działu handlowego
qrcode icon business card
Sylwester Rybczyk
Handlowiec
qrcode icon business card
Karol Kraśniewski
Handlowiec
qrcode icon business card

Administracja

Renata Kaczmarek
Koordynator ds. administracyjno-handlowych
qrcode icon business card

Magazyn

email: magazyn.gdynia@el12.pl

Zbigniew Bąk
Kierownik magazynu
qrcode icon business card
Arkadiusz Kłodarski
Starszy magazynier-sprzedawca
Krzysztof Zalewski
Magazynier-sprzedawca
Wojciech Zieliński
Magazynier

Hurtownia elektryczna – Gdynia

Blisko milion produktów dostępnych w ofercie internetowej i wygodna przestrzeń magazynowa otwarta zarówno dla klientów hurtowych, jak i detalicznych – to najważniejsze wyróżniki działającej w Gdyni hurtowni elektrycznej el12. Sklep jest jedną z 10 lokalizacji przedsiębiorstwa el12 na terenie całego kraju.

Hurtowania elektryczna el12 znajduje się w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej 170d. Ta wygodna lokalizacja (2,3 km od zjazdu Gdynia/Centrum/Kościerzyna z obwodnicy Trójmiasta w kierunku Kościerzyny) pozwala na swobodny dojazd i komfortowe zakupy. Na klientów czeka powierzchnia handlowa o łącznej wielkości 530 m.kw., na której znaleźć można szeroki asortyment artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. Sklep el12 obsługuje zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych.

Hurtownia elektryczna w Gdyni zaprasza online i tradycyjnie

Firma el12 zaprasza zarówno zwolenników zakupów internetowych, jak i osoby preferujące wizyty w sklepach stacjonarnych. Dla wygody klientów działalność handlowa prowadzona jest w obu modelach biznesowych, czyli na stronie el12.pl oraz w 10 oddziałach, w tym w Gdyni.

W sklepie internetowym www.el12.pl dostępnych jest blisko milion towarów, w tym m.in.:

- aparatura elektryczna (bezpieczniki, wyłączniki różnicowoprądowe i silnikowe, styczniki),
- automatyka (wyłączniki, rozłączniki, przekaźniki, sterowniki),
- osprzęt elektryczny (w tym teleinformatyczny, przyciski i kasety, osprzęt instalacyjny i mieszkaniowy),
- oświetlenie (źródła światła, oprawy oświetleniowe, ściemniacze światła),
- monitoring, alarmy (domofony, dzwonki, systemy alarmowe),
- kable, przewody, złączki,
- ochrona odgromowa (bednarki, ochronniki, druty odgromowe, ograniczniki przepięć na linie, zaciski odgromowe, uziomy, inne elementy, uchwyty odgromowe),
- elementy instalacji wentylacyjnej i grzewczej,
- źródła zasilania (baterie, akumulatory, zasilacze awaryjne ups, agregaty i akcesoria, zasilacze, ładowarki akumulatorów, falowniki, softstarty, transformatory, przekładniki prądowe i napięciowe,
- odzież ochronna i akcesoria bhp (obuwie, rękawice ochronne, osprzęt dielektryczny, zapory drogowe, kaski budowlane)
- chemia (m.in. środki do dezynfekcji i chemia budowlana).

W ofercie el12 znaleźć można także różnego rodzaju narzędzia, w tym m.in. wytłaczarki, elektronarzędzia, praski do kabli i przewodów, ręczne urządzenia monterskie, pasy i torby monterskie, wiertła i tarcze, drabiny, schodki i podesty robocze, urządzenia mechaniczne i hydrauliczne. Asortyment el12 to towar od sprawdzonych dostawców i najlepszych producentów.

Kupuj w sieci odbieraj w hurtowni elektrycznej w Gdyni

Wszystkie produkty zakupione w sklepie internetowym www.el12.pl można bezpłatnie odebrać w filii przedsiębiorstwa w Gdyni (podobnie jak w 9 pozostałych oddziałach). Zwolenników tradycyjnych zakupów zapraszamy natomiast do naszej hurtowni, w której można nie tylko obejrzeć wybrane produkty przed ich zakupem, ale także poradzić się obecnych na miejscu fachowców. Kierownik magazynu i trzech magazynierów-sprzedawców służą wiedzą i doświadczeniem w zakresie wyboru i dobierania elementów elektrycznych, elektrotechnicznych i innych.

Pracownicy firmy dbają o to, żeby wychodzić naprzeciw klientom i proponować rozwiązania, które ułatwią im funkcjonowanie w branży elektrotechnicznej. Dlatego w el12 to klient wybiera markę produktu, a pracownicy dbają, żeby dokonywał wyboru z najlepszych rozwiązań aktualnie dostępnych na rynku.

Rozdzielnice i inne wyróżniki hurtowni elektrycznej w Gdyni

Firma el12 stworzyła i systematycznie rozwija własny dział prefabrykacji rozdzielnic, w którym ma miejsce projektowanie i budowa szaf rozdzielczych. Zespół tego działu specjalizuje się w montażu rozdzielnic do 1000V na prądy znamionowe do 4000A. Produkcja szaf obejmuje rozdzielnice wszelkich rodzajów; zarówno typowe, jak i według indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Wszystkich klientów biznesowych zapraszamy do korzystania z platformy B2B, która dodatkowo ułatwia proces zakupowy m.in. dzięki pomocy indywidulanego opiekuna handlowego i możliwości tworzenia schowków produktów wg własnych preferencji. Klient korzystający z platformy B2B ma też dostęp do archiwalnych schowków, może szybko i łatwo tworzyć zapytanie ofertowe lub zamówienie, widzi swoje indywidualne warunki handlowe, a także ma możliwość utworzenia subkont dla własnych pracowników.

Jakość usług oferowanych przez el12 potwierdzają m.in. liczne referencje, dzięki którym przyszli klienci, zarówno detaliczni, jak i hurtowi, zyskują pewność, że oferowane przez sklep artykuły elektryczne, osprzęt teleinformatyczny i inne produkty, są rozwiązaniami sprawdzonymi i niezawodnymi. Wśród firm i jednostek, które uznały el12 za dostawcę godnego zaufania są m.in.: Tauron Dystrybucja, Politechnika Opolska, Akademia Górniczo-Hutnicza, AquaPark Wrocław, Górnośląskie Wodociągi, Instytut Fizyki Jądrowej, Kopalnia Soli Wieliczka, Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A., Teatr Narodowy w Warszawie.

Oddziały hurtowni elektrycznej el12: