Branch in Częstochowa

ul. Rydza Śmigłego 40, 42-229 Częstochowa
Opening hours:
Pn-Pt: 7:00-17:00
Sb: 8:00-13:00

Dział handlowy

Marta Dadok
Kierownik działu handlowego
qrcode icon business card
Paweł Fronczak
Handlowiec
qrcode icon business card
Paulina Kostrzewa
Starszy przedstawiciel handlowy
qrcode icon business card

Administracja

Magdalena Totoszko
Kierownik administracyjny
qrcode icon business card
Marek Kluczny
Kierownik magazynu
qrcode icon business card
Piotr Mitek
Magazynier-sprzedawca
qrcode icon business card
Anna Warkiewicz
Magazynier-sprzedawca

Hurtownia elektryczna - Częstochowa

Bogaty asortyment produktów, otwarty dla klientów magazyn, możliwość składania zamówień online z dostawą lub osobistym odbiorem - z tych udogodnień można korzystać odwiedzając oddział sieci hurtowni elektrycznych el12 w Częstochowie.

Ponad milion produktów w ofercie częstochowskiego oddziału Przedsiębiorstwa el12 to m.in. artykuły elektrotechniczne, elementy instalacji domowych, a także materiały wykorzystywane w branży energetycznej czy automatyce przemysłowej.

Wszystkie są dostępne w hurtowni pod adresem: ul. Rydza-Śmigłego 40, 42-229 Częstochowa. Można do niej dojechać kierując się np. z autostrady A1 na drogę wojewódzką nr 908 (zjazd kierunek: Gościnna, 8,5 km).

Przedsiębiorstwo el12 ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży artykułów elektrotechnicznych. Ta założona w 2003 r. firma rodzinna od początku stawia sobie za cel indywidualne traktowanie klientów i dbanie o ich satysfakcję.  

Hurtownia elektryczna w Częstochowie zaprasza już od rana

Oddział przedsiębiorstwa el12 w Częstochowie działa od poniedziałku do soboty. W dni powszednie placówka jest czynna już od godziny 7, dzięki czemu klienci mogą robić zakupy jeszcze przed rozpoczęciem dnia pracy. Przy okazji mogą też napić się darmowej kawy lub herbaty.

Co istotne, el12 obsługuje nie tylko dużych klientów hurtowych, ale też klientów indywidualnych - w związku z tym nie ma najmniejszego problemu, by kupować artykuły w małych opakowaniach czy na sztuki. Nawet jeżeli producent dostarcza towar do hurtowni w dużych opakowaniach, w el12 można kupić mniejszą partię.

W tej hurtowni elektrycznej w Częstochowie łatwo znajdziesz towar

Na klientów czeka duży magazyn o powierzchni 620 mkw. Jego dużą zaletą jest to, że pozostaje on w całości otwarty dla klientów. Oznacza to, że każdy może odwiedzić powierzchnię magazynową, by dokładnie obejrzeć produkt przed jego zakupem. Każdy klient może też skorzystać z pomocy indywidualnego doradcy, który wesprze go swoją profesjonalną wiedzą w razie wątpliwości, który produkt wybrać. To z pewnością ułatwi odpowiedni wybór towarów i dopasowanie ich do siebie. Fachowa wiedza doradców jest szczególnie przydatna przy wyborze np. oświetlenia, elektronarzędzi i wszystkich produktów, które wiążą się nie tylko wymaganiami technicznymi, ale też indywidualnymi preferencjami klienta.

Oddział hurtowni el12 w Częstochowie wyróżnia również to, że produkty są uporządkowane w bardzo czytelny sposób - podział na kategorie znacząco ułatwia klientowi poszukiwania odpowiedniego towaru. Pracownicy oddziału dbają też o to, by blisko siebie były ułożone produkty, które zwykle kupuje się razem, np. filtry, wentylatory i kratki wentylujące.

Sklep internetowy z odbiorem w hurtowni elektrycznej w Częstochowie

Jeżeli klient po obejrzeniu produktów potrzebuje czasu, by jeszcze przemyśleć swoją decyzję, nie ma najmniejszego problemu. Po jej podjęciu może zamówić towar za pośrednictwem sklepu internetowego el12.pl - sklep działa 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Produkty można przeszukiwać, używając wyszukiwarki, która znajduje się po lewej stronie, powyżej menu z listą grup towarowych. W jej polu wystarczy wpisać nazwę szukanego towaru (produkt można znaleźć też po jego indeksie lub kodzie EAN). Po naciśnięciu "wyszukaj" klient dostaje listę przedmiotów pasujących do danego kryterium.

Składając zamówienie w sklepie internetowym el12.pl można wybrać formę dostawy - wśród dostępnych opcji jest wysyłka towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej (DHL Express, DPD Polska) lub osobisty odbiór w oddziale w Częstochowie (lub innym spośród 9 krajowych oddziałów el12). Możliwa jest dostawa zamówionego towaru nie tylko na terenie Polski, ale również do klientów za granicą.

Zamówienia są realizowane w bardzo szybkim tempie, dzięki systematycznemu uzupełnianiu asortymentu towarów w hurtowni.

Potrzebujesz rozdzielnicy elektrycznej? Odwiedź hurtownię w Częstochowie

Hurtownia el12 zajmuje się również projektowaniem i wytwarzaniem szaf rozdzielczych na indywidualne zamówienie klientów. W zakres produkcji szaf wchodzi m.in. budowa rozdzielnic wszelkich rodzajów: to zarówno typowe rozwiązania, jak i realizacje indywidualnych zamówień klientów.

Produkowane w el12 urządzenia charakteryzują się wysoką jakością techniczną. Wyróżnia je także profesjonalny montaż oraz wysoka estetyka wykonania. Zamówienia są realizowane w bardzo krótkich terminach i na terenie całego kraju. Wystarczy odwiedzić jeden z oddziałów el12 (także w Częstochowie), skonsultować swoje zamówienie z ekspertem. Po określeniu wszystkich szczegółów można złożyć zamówienie, a eksperci el12 przygotują projekt i zadbają o jego fachową instalację.

Oddziały hurtowni elektrycznej el12: