Branch in Bydgoszcz

ul. Fordońska 135, 85-739 Bydgoszcz
Opening hours:
Pn-Pt: 7:00-17:00
Sb: 8:00-13:00

Dział handlowy

Andrzej Cyganowski
Kierownik działu handlowego
qrcode icon business card
Maciej Milewicz
Handlowiec
qrcode icon business card
Marek Neumann
Asystent handlowca
qrcode icon business card
Wioletta Kruszyńska
Starszy przedstawiciel handlowy
qrcode icon business card

Administracja

Alicja Kotlińska
Kierownik administracyjny
qrcode icon business card
Dorota Możuch
Kasjer
qrcode icon business card

Magazyn

email: magazyn.bydgoszcz@el12.pl

Piotr Jankowski
Starszy magazynier-sprzedawca
Sławomir Rudny
Magazynier-sprzedawca

Hurtownia elektryczna - Bydgoszcz

Bydgoski odział sieci hurtowni elektrycznych el12 to hurtownia z artykułami elektrotechnicznymi, energetycznymi, automatyką przemysłową oraz mieszkaniową. Na dużej powierzchni handlowej (634 m2) prezentowany jest szeroki asortyment produktów, które przed zakupem można dokładnie obejrzeć i sprawdzić.

Oddział przedsiębiorstwa el12 w Bydgoszczy mieści się przy ul. Fordońskiej 135 (wejście od ul. Fabrycznej, vis a vis OBI) i podobnie jak cała firma, oferuje zarówno możliwość zakupów online, jak i w sklepie stacjonarnym. Poprzez platformę internetową el12.pl każdy klient 24 h na dobę i 7 dni w tygodniu ma dostęp do blisko 1 mln produktów, które po zakupie bez żadnych dodatkowych opłat można odebrać w oddziale. Jest też możliwość dostarczenia przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, co pozwala na szybką realizację zamówienia nie tylko w każdym miejscu Polsce, a także zagranicą.

Hurtownia el12 obsługuje klientów hurtowych oraz detalicznych, prowadząc sprzedaż w małych opakowaniach lub na sztuki, a także stosując elastyczne minimum logistyczne (nawet jeśli producent dostarcza dany towar tylko w hurtowych ilościach, np. wynikających z metody pakowania, w el12 istnieje możliwość zakupu mniejszej partii).

Hurtownia elektryczna z otwartym magazynem. Jedyna taka w Bydgoszczy

Jednym z ważnych wyróżników rynkowych el12 jest otwarty magazyn, dający każdemu klientowi możliwość obejrzenia produktu przed zakupem. Każda osoba odwiedzająca przestrzeń magazynową ma opiekę indywidualnego doradcy-sprzedawcy, z którego wiedzy i doświadczenia może korzystać poszukując wybranych towarów.

Dzięki otwartemu magazynowi klient może też sprawdzić przed zakupem, czy np. różne elementy instalacji do siebie pasują. Wystarczy zapytać doradcę, który nie tylko posłuży fachową wiedzą (doradztwo techniczne w szerokim zakresie), ale także – jeśli zajdzie taka potrzeba – zaprezentuje wskazane produkty.

Taka forma zakupów znacząco ułatwia m.in. wybór takich towarów, jak rozdzielnice, osprzęt elektryczny, lampy i źródła światła, elektronarzędzia czy akcesoria (złączki, uchwyty), w przypadku których istotną kwestią jest dobór zgodny z indywidualnymi preferencjami klienta (typ, rozmiar, kształt, waga itd.). Dodatkowo produkty uporządkowane są w taki sposób, aby proces zakupowy był możliwie najwygodniejszy dla klienta. W tym celu zastosowano logiczny i spójny układ produktów. Polega on m.in. na tym, że blisko siebie znajdują się towary, które często kupuje się razem, jak np. żarówki, lampy i włączniki światła.

Hurtownia elektryczna el12 w Bydgoszczy otwarta jest od poniedziałku do soboty. W dni powszednie sklep można odwiedzać już od godz. 7, co pozwala klientom na wygodne zakupy niezbędnych elementów jeszcze przed rozpoczęciem codziennej pracy. Na każdego klienta czeka też darmowa kawa lub herbata.  

W hurtowni elektrycznej w Bydgoszczy kupisz też online  

Sieci hurtowni el.12 w swojej ofercie internetowej ma blisko milion produktów, które można wygodnie i szybko przeszukiwać przy użyciu wyszukiwarki. W jej pole wystarczy wpisać nazwę towaru albo tylko jej część (produkt można odnaleźć także po jego indeksie lub kodzie EAN). Po wyszukaniu wyświetlona zostanie lista przedmiotów pasujących do danego kryterium.

Asortyment hurtowni elektrycznej el12.pl uporządkowany jest także w ten sposób, aby wygodnie przeszukiwać poszczególne kategorie i podkategorie. Każda z nich została także opisana tak, aby scharakteryzować produkty w niej dostępne i podać użytkownikowi podstawowe, przydatne informacje.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym www.el12.pl dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL Express lub DPD Polska. Towar można bezpłatnie odebrać również w jednym z naszych oddziałów na terenie Polski (w tym w oddziale w Bydgoszczy). Dzięki temu, że składy magazynowe są systematycznie uzupełniane, szeroki asortyment towarów dostępny jest od ręki, a pilne zamówienia mogą być realizowane w bardzo szybkim tempie.

Hurtownia elektryczna z własnym działem prefabrykacji rozdzielnic. Usługa dostępna w Bydgoszczy i nie tylko.

Hurtownia el12 specjalizuje się m.in. w projektowaniu i budowie szaf rozdzielczych, spełniających indywidulane wymogi klientów. Stosowany w szafach czytelny system oznaczeń złącz i kabli ułatwia ich eksploatację i przyśpiesza odnajdywanie elementów sterujących. Produkcja szaf obejmuje rozdzielnice wszelkich rodzajów; zarówno typowe, jak i według indywidualnego zapotrzebowania klienta. Prefabrykowane w el12 urządzenia charakteryzują się wysokim poziomem technicznym, solidnością montażu uzyskiwaną dzięki indywidualnemu podejściu do każdego wyrobu oraz estetyką wykonania. Jednym z naszych ważnych atutów są krótkie terminy oczekiwania na realizację zamówień.

Realizacje prowadzone są na terenie całego kraju. Wystarczy odwiedzić jeden z oddziałów el12 (m.in. w Bydgoszczy) i złożyć odpowiednie zamówienie, po wcześniejszej konsultacji z ekspertem w oddziale. Zapraszamy.

Oddziały hurtowni elektrycznej el12: