Цифровий індикатор сили струму, трифазний DMA-3, непряме вимірювання 250/5А DMA-3-250-5A
Místní index:
NPI023FIFQ
Katalogové číslo.:
DMA-3-250-5A
EAN kód:
Výrobce: F&F
Монтаж: На DIN-рейці ТН-35
Споживання енергії [Вт]: 4
Робоча температура [°C]: -25÷50
Cena:
Брутто / kusů.
(včetně DPH 23%)
Není skladem
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Vytisknout
Popis produktu
Цифровий покажчик струму трифазний DMA-3 з непрямим вимірюванням 250/5А
Technické údaje
  • Монтаж
    На DIN-рейці ТН-35
  • Робоча температура [°C]
    -25÷50
  • PKWIU
  • Споживання енергії [Вт]
    4
  • Тип вимірювального пристрою
    Цифровий амперметр
Další technické údaje
  • Wartość końcowa skali
    250 A
  • Połączenie przez przekładnik
    Так
  • Straty mocy
    4 W
  • Skala ponadzakresowa
    НІ
  • Model
    Szyna DIN
  • Wysokość
    90 mm
  • System pomiarowy
    Cyfrowy
  • Podświetlenie skali pomiarowej
    Так
  • Zakres pomiarowy
    0 ... 250 A