SERIES 18 Датчик руху PIR IP40 1Z 10A 230V AC 1-500lx 360° 4x30m 184182300300PAS
Внутрішній артикул:
APK007FIND
№ каталоговий:
184182300300PAS
Код EAN:
Виробник: FINDER
Глибина [мм]: 80,1
Кут виявлення [°]: 360
Матеріал контактів: AgSnO2
Ціна:
Брутто / шт.
(з ПДВ 23%)
Доступний 13 шт.
Самовивіз через 1 год
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Особливості:
< ul>
  • Довгий діапазон виявлення до 120 м2
  • Сучасний дизайн
  • Швидке встановлення завдяки вставним клемам
  • 1 НО контакт 10 A з вимикачем -спереду
  • Монтаж до коробки 60 мм або коробки 502
  • Монтаж у коридорах (на стелі)
  • Подвійні затискачі для полегшення підключення датчиків
  • Застосування:
    • коридори в готелях і офісах
    • проходи
    Технічні дані
    • Глибина [мм]
      80,1
    • Матеріал контактів
      AgSnO2
    • Монтаж
      Внутрішній
    • Номінальна напруга [В]
      230
    • Споживання енергії [ВA]
      1,5
    • Номінальний струм [A]
      10
    • Родина
      18
    • Ширина [мм]
      84
      20
    • Максимальна відстань виявлення [м]
      4x30
    • Номінальна напруга підключення АС [В]
    • Номінальна потужність підключення для АС15 (230В АС) [ВА]