Кулачковий перемикач 16A, реверсивний перемикач L-O-R, в корпусі OB11 SK16-3.8368\OB11
Místní index:
ALK082SPAM
Katalogové číslo.:
SK16-3.8368\OB11
EAN kód:
Výrobce: SPAMEL
Довготривалий струм [A]: 16
Рівень безпеки: IP65
Номінальна робоча потужність для АС-3, 400В [кВт]: 3.5
Cena:
Брутто / kusů.
(včetně DPH 23%)
k dispozici 17 kusů.
Vyzvednutí za 1h
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Кулачковий перемикач 16A, реверсивний перемикач L-O-R, в корпусі OB11. Кулачкові перемикачі - це електричні поворотні багатоконтурні перемикачі, призначені для вмикання і вимикання струмів. Кулачкові перемикачі використовуються в ланцюгах електроустановок низької напруги, особливо як автоматичні вимикачі, роз'єднувачі, вимикачі та перемикачі керування. Кулачкові перемикачі можна встановлювати в закритих приміщеннях (ступінь забруднення 3 - промислове використання) при -40...+70°C.
Technické údaje
  • Довготривалий струм [A]
    16
  • Номінальна робоча потужність для АС-3, 400В [кВт]
  • Рівень безпеки
    IP65
Další technické údaje
  • Model
    Przełącznik
  • Z powrotem do położenia 0
    НІ
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    3.5 kW
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych
  • Liczba styków pomocniczych przełącznych
  • Do montażu tablicowego
    НІ
  • Do montażu pośredniego
  • Materiał obudowy
    Tworzywo sztuczne
  • Rodzaj podłączenia styków głównych
    Połączenie śrubowe
  • Z pozycją 0
    Так
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    16 A