Електромагнітне реле 230В PP-1Z-LED-230V
Místní index:
APE017FIFQ
Katalogové číslo.:
PP-1Z-LED-230V
EAN kód:
Výrobce: F&F
Час вимкнення [мс]: макс. 20
Потужність [Вт]: 0,6
Рівень безпеки: IP20
Cena:
Брутто / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 2 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Електромагнітні реле в корпусі для прямого монтажу в коробці для прихованого монтажу Ø60.
Technické údaje
  • Час вимкнення [мс]
    макс. 20
  • Рівень безпеки
    IP20
  • Електроживлення [В]
    100/265
  • Ширина упакування [мм]
    50
  • Час спрацюваня [мс]
    макс. 40
  • Потужність [Вт]
    0,6
  • Тривалість механічна
    5000000 циклів
  • Висота упакування [мм]
    25
  • Вага упаковки [кг]
    0,2
  • PKWIU
Další technické údaje
  • Rodzaj połączenia elektrycznego
    Połączenie śrubowe
  • Z odłączalnymi zaciskami
    НІ
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz
    100 ... 265 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC
    230 ... 230 V
  • Tryb przełączania napędu
    Monostabilny
  • Rodzaj styku
    Pojedynczy
  • Rodzaj napięcia zasilania
    AC/DC
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz
    100 ... 265 V
  • Stopień ochrony (IP)
  • Wysokość
    43 mm
  • Kompletny z gniazdem
    НІ
  • Ze wskaźnikiem LED
    Так
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz
    100 ... 265 V
  • Rodzaj napięcia sterowania
    AC/DC
  • Liczba styków zwiernych
    1
  • Z wymuszonym prowadzeniem styku
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz
    100 ... 265 V
  • Prąd znamionowy
    16 A
  • Szerokość
    48 mm
  • Głębokość
    25 mm