Кулачковий перемикач 16A, реверсивний перемикач L-O-R, в корпусі OB11 SK16-3.8368\OB11
Index local:
ALK082SPAM
Numéro de catalogue:
SK16-3.8368\OB11
Code EAN:
Producteur: SPAMEL
Довготривалий струм [A]: 16
Рівень безпеки: IP65
Номінальна робоча потужність для АС-3, 400В [кВт]: 3.5
Prix:
Брутто / pcs.
(y compris la TVA 23%)
Accessible 17 pcs.
Ramassage en 1h
Quantité pcs.
(plusieurs:
1
Ajouter à la demande de devis
Ajouter au presse-papiers
Imprimer
Description du produit
Кулачковий перемикач 16A, реверсивний перемикач L-O-R, в корпусі OB11. Кулачкові перемикачі - це електричні поворотні багатоконтурні перемикачі, призначені для вмикання і вимикання струмів. Кулачкові перемикачі використовуються в ланцюгах електроустановок низької напруги, особливо як автоматичні вимикачі, роз'єднувачі, вимикачі та перемикачі керування. Кулачкові перемикачі можна встановлювати в закритих приміщеннях (ступінь забруднення 3 - промислове використання) при -40...+70°C.
Données techniques
  • Довготривалий струм [A]
    16
  • Номінальна робоча потужність для АС-3, 400В [кВт]
  • Рівень безпеки
    IP65
Autres données techniques
  • Model
    Przełącznik
  • Z powrotem do położenia 0
    НІ
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    3.5 kW
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych
  • Liczba styków pomocniczych przełącznych
  • Do montażu tablicowego
    НІ
  • Do montażu pośredniego
  • Materiał obudowy
    Tworzywo sztuczne
  • Rodzaj podłączenia styków głównych
    Połączenie śrubowe
  • Z pozycją 0
    Так
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    16 A