Роз'єднувач триполюсний ізоляційний 160A+N RSI-4160N\W03
Índice local:
ALI003SPAM
Número de catálogo:
RSI-4160N\W03
Código EAN:
Fabricante: SPAMEL
Номінальна напруга ізоляції [В]: 690
Довготривалий струм [A]: 160
Рівень безпеки: IP20
Precio:
Брутто / uds.
(IVA incluido 23%)
hasta una semana
Por encargo
Cantidad uds.
(múltiple:
1
Añadir a solicitud de presupuesto
Añadir al portapapeles
Imprimir
Descripción del producto
Компактні вимикачі-роз’єднувачі RSI призначені для роботи в ланцюгах з номінальною напругою до 690 В категорій використання AC-21A...AC-23A та в ланцюгах постійного струму з напругою до 220 В. Роз’єднувачі можуть бути встановлюється в закритих приміщеннях (3 ступінь забруднення - промислове призначення), при температурі від -40°C до +70°C.
Datos técnicos
  • Номінальна напруга ізоляції [В]
    690
  • Рівень безпеки
    IP20
  • Довготривалий струм [A]
    160
Otros datos técnicos
  • Jako rozłącznik główny
    Так
  • Jako rozłącznik bezpieczeństwa
    НІ
  • Jako przełącznik nawrotny
    НІ
  • Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC
    690 V
  • Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V
    30 kW
  • Liczba biegunów
    4
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych
    0
  • Opcjonalny napęd silnikowy
  • Opcjonalny wyzwalacz napięciowy
  • Do montażu na płycie
    Так
  • Do montażu czołowego centralnie
  • Do montażu pośredniego
  • Z mechanizmem ryglującym
  • Stopień ochrony (IP) części czołowej
  • Jako rozłącznik remontowy
  • Jako wyłącznik awaryjny
  • Liczba łączników
    1
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    160 A