Кулачковий перемикач 16A, реверсивний перемикач L-O-R, в корпусі OB11 SK16-3.8368\OB11
Внутрішній артикул:
ALK082SPAM
№ каталоговий:
SK16-3.8368\OB11
Код EAN:
Виробник: SPAMEL
Довготривалий струм [A]: 16
Рівень безпеки: IP65
Номінальна робоча потужність для АС-3, 400В [кВт]: 3.5
Ціна:
Брутто / шт.
(з ПДВ 23%)
Доступний 17 шт.
Самовивіз через 1 год
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Кулачковий перемикач 16A, реверсивний перемикач L-O-R, в корпусі OB11. Кулачкові перемикачі - це електричні поворотні багатоконтурні перемикачі, призначені для вмикання і вимикання струмів. Кулачкові перемикачі використовуються в ланцюгах електроустановок низької напруги, особливо як автоматичні вимикачі, роз'єднувачі, вимикачі та перемикачі керування. Кулачкові перемикачі можна встановлювати в закритих приміщеннях (ступінь забруднення 3 - промислове використання) при -40...+70°C.
Технічні дані
  • Довготривалий струм [A]
    16
  • Номінальна робоча потужність для АС-3, 400В [кВт]
  • Рівень безпеки
    IP65
Інші технічні дані
  • Model
    Przełącznik
  • Z powrotem do położenia 0
    НІ
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    3.5 kW
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych
  • Liczba styków pomocniczych przełącznych
  • Do montażu tablicowego
    НІ
  • Do montażu pośredniego
  • Materiał obudowy
    Tworzywo sztuczne
  • Rodzaj podłączenia styków głównych
    Połączenie śrubowe
  • Z pozycją 0
    Так
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    16 A