Кулачковий перемикач 16A, триполюсний перемикач 0-1, у корпусі OB11 SK16-2.8211\OB11
Внутрішній артикул:
ALK079SPAM
№ каталоговий:
SK16-2.8211\OB11
Код EAN:
Виробник: SPAMEL
Довготривалий струм [A]: 16
Рівень безпеки: IP65
Номінальна робоча потужність для АС-3, 400В [кВт]: 3.5
Ціна:
Брутто / шт.
(з ПДВ 23%)
Доступний 30 шт.
Самовивіз через 1 год
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Технічні дані
  • Довготривалий струм [A]
    16
  • Номінальна робоча потужність для АС-3, 400В [кВт]
  • Рівень безпеки
    IP65
Інші технічні дані
  • Model
    Przełącznik
  • Z pozycją 0
    Так
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    16 A
  • Stopień ochrony (IP) strony czołowej
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych
  • Do montażu na płycie
    Так
  • Do instalacji w tablicach rozdzielczych
    НІ
  • Kompletne urządzenie w obudowie
  • Rodzaj elementu wykonawczego
    Pokrętło
  • Liczba biegunów
    3
  • Z powrotem do położenia 0
    НІ
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V
    3.5 kW