Technologia IPS
Matryce IPS są doceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
| Przekątna | 34", 86.7cm |
|---|---|
| Panel | Panel IPS z technologią LED |
| Rozdzielczość fizyczna | 3440 x 1440 @120Hz (4.9 megapixel UWQHD) |
| Format obrazu | 21:9 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Kontrast ACR | 80M:1 |
| Czas reakcji (MPRT) | 1ms |
| Kąty widzenia | poziomo/pionowo: 178°/178°, prawo/lewo: 89°/89°, góra/dół: 89°/89° |
| Kolory | 16.7mln 8bit (sRGB: 100%, NTSC: 74%) |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 185kHz |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 799.8 x 334.8mm, 31.5 x 13.2" |
| Plamka | 0.233mm |
| Kolor | matowa, czarny |
| Wejście sygnału |
HDMI x2 (v.2.0) DisplayPort x1 (v.1.2) |
|---|---|
| USB HUB | x4 ((2x Type A v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4.5W) 2x Type C (5Gbps, 7.5W))) |
| HDCP | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
|---|---|
| Flicker free | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | HDMI: 3440 x 1440 @100Hz , Display Port: 3440 x 1440 @120Hz |
| HDR | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, Regulacje/ Głośność/Wyciesz, Regulacje/Skrót Wejście / Wyjście |
| Parametry regulowane | obraz (regulacje trybu wideo, jasność, kontrast, black tuner, ostrość, OD, ACR, Eco, technologia X-Res), regulacje kolorów (temperatura kolorów, kolory użytkownika, i-Style colour, redukcja niebieskiego światła, gamma), PiP/PbP (tryb PiP/PbP, wejście sub win, rozmiar PiP, pozycja PiP, swap, wejście audio), wybór wejścia (źródło), audio (głośność, wycisz), język, OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, tło OSD, wygaszenie OSD), menu ustawień (reset, ładowanie USB, DDC/CI, zakres HDMU, HDR, Adaptive Sync, motion blur red., logo startowe, zasilanie LED, informacje) |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, Mac OSX |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył |
|---|---|
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Obrót stopy | 90°; 45° w lewo; 45° w prawo |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| System zarządzania kablami | tak |
| Kable | zasilający, USB, HDMI, DP |
|---|---|
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
|---|---|
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 44W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Certyfikaty | CE, TÜV-GS, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej (Regulation (EU) 2017/1369) | F |
| REACH SVHC | powyżej 0,1%: ołów, tlenek ołowiu |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 817 x 428.5 (572.5) x 245.5mm |
|---|---|
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 900 x 188 x 456mm |
| Waga (bez pudła) | 9.6kg |
| Waga (z pudłem) | 11.9kg |
| Kod EAN | 4948570125609 |
Matryce IPS są doceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
Rozdzielczość UWQHD (3440 x 1440) zapewnia powierzchnię roboczą wcześniej uzyskiwaną tylko w przypadku połączenia kliku ekranów i daje bardzo szerokie możliwości organizacji swojego pulpitu.
Funkcja PIP (Picture in Picture) pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazów z dwóch różnych źródeł sygnału.
Technologia AMD FreeSync™ eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.
Współczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą jakie Twój LCD może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.