Technologia IPS
Matryca IPS zapewnia pokrycie 100% kolorów sRGB i gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia w czasie każdej bitwy.
Su ordinazione
| Przekątna | 31.5", 80cm |
|---|---|
| Panel | IPS, matowe wykończenie |
| Rozdzielczość fizyczna | 2560 x 1440 @165Hz (3.7 megapixel WQHD, DisplayPort) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Kontrast ACR | 80M:1 |
| Czas reakcji (MPRT) | 1ms |
| Kąty widzenia | poziomo/pionowo: 178°/178°, prawo/lewo: 89°/89°, góra/dół: 89°/89° |
| Kolory | 16.7mln 8bit |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 242kHz |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 698.1 x 392.7mm, 27.5 x 15.5" |
| Plamka | 0.272mm |
| Kolor | matowa, czarny |
| Wejście sygnału |
HDMI x2 (v.2.0, max. 2560 x 1440 @144Hz) DisplayPort x2 (v.1.2, max. 2560 x 1440 @165Hz) |
|---|---|
| USB HUB | x4 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
|---|---|
| Flicker free | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | FreeSync Premium - HDMI: 2560 x 1440 @48-144Hz, DP: 2560 x 1440 @48-165Hz |
| Ekstra | pilot |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, W prawo/Głośność, w lewo/ i-Styl, Wejście/Wyjście |
| Parametry regulowane | regulacja obrazu (jasność, kontrast, głębia czerni, ostrość, OD, ACR, ECO, technologia X-Res, MBR), ustawienia kolorów (ciepły, normalny, chłodny, zapisz ustawienia kolorów użytkownika, redukcja niebieskiego światła, gamma), wybór wejścia, audio ( głośność, wyciszenie), tryb i-Style (tryb i-Style, zapisz ustawienia użytkownika), język, ustawienia OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, tło menu OSD, wygaszanie OSD, informacje), ustawienia (ustawienia trybu wideo, zakres HDMI RGB, Direct Drive, AMD FreeSync Premium, HDR, logo startowe, LED, przywróć) |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Zakres regulacji | wysokość, pochył |
|---|---|
| Regulacja wysokości | 120mm |
| Kąt pochylenia | 22° w górę; 3° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| System zarządzania kablami | tak |
| Kable | zasilający, USB, HDMI, DP |
|---|---|
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pilot | tak (baterie w zestawie) |
| Zużycie energii | 45W typowo, 0.5W stand by |
|---|
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej (Regulation (EU) 2017/1369) | F |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 714 x 454.5 (574.5) x 230mm |
|---|---|
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 795 x 506 x 225mm |
| Waga (bez pudła) | 11.3kg |
| Waga (bez stopy) | 7.3kg |
| Waga (z pudłem) | 14.1kg |
| Kod EAN | 4948570118168 |
Matryca IPS zapewnia pokrycie 100% kolorów sRGB i gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia w czasie każdej bitwy.
Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę.
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanych trybów gier (min. FPS i strategia) lub sam dobierz i zapamiętaj swoje ulubione ustawienia obrazu.