QHD 1440p
Ciesz się krystalicznie czystą rozdzielczością QHD z żywymi szczegółami, poprawioną klarownością i większą przestrzenią roboczą na gry, kreatywne projekty i codzienne zadania.
| Przekątna | 27", 68.6cm |
|---|---|
| Panel | Fast IPS, haze 25% |
| Rozdzielczość fizyczna | 2560 x 1440 @200Hz (3.7 megapixel WQHD, DisplayPort) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Kontrast ACR | 80M:1 |
| Czas reakcji (MPRT) | 0.5ms |
| Kąty widzenia | poziomo/pionowo: 178°/178°, prawo/lewo: 89°/89°, góra/dół: 89°/89° |
| Kolory | 1.07B 10bit (8bit + Hi-FRC) |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 320kHz |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 596.7 x 335.7mm, 23.5 x 23.5" |
| Plamka | 0.233mm |
| Kolor | matowa, czarny |
| Wejście sygnału |
HDMI x2 (v.2.0, max. 2560 x 1440 @144Hz) DisplayPort x1 (v.1.4, max. 2560 x 1440 @200Hz) |
|---|---|
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
|---|---|
| Flicker free | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | G-SYNC - 2560 x 1440 @48-200Hz, DisplayPort Only |
| Ekstra | i-Style Colour |
| HDR | Ja, HDR10-fähig |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, CZ, NL, PL, UA |
| Przyciski | przełącznik zasilania, joystick, меnu (center), góra / wybór wejścia, w dół / skrót, lewy / głośność, prawy / głośność |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (kontrast, jasność, OD, ACR, Eco, Black Tuner, Motion Blur Reducer, Gamma), wybór wejść (źródło sygnału), regulacje audio (głośność, wycisz), ustawienia fabryczne (tryby użytkownika), ustawienia kolorów (temperatura kolorów, 6-osiowa, ustawienia użytkownika), regulacje obrazu (i-Style Colour, technologia X-Res, ostre i miękkie, zakres HDMI, tryb Direct Drive, regulacje trybu wideo), język, ustawienia OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, wygaszenie OSD, logo startowe, rotacja OSD, Adaptive Sync, LED, DDC/CI, USB BC), informacje, przywróć |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, DDC2B, Mac OSX |
| Zakres regulacji | pochył |
|---|---|
| Kąt pochylenia | 21.5° w górę; 3.5° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| System zarządzania kablami | tak |
| Kable | zasilający (1.8m), HDMI (1.8m), DP (1.8m) |
|---|---|
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
|---|---|
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 21W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej (Regulation (EU) 2017/1369) | E |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 613.5 x 445.5 x 192.5mm |
|---|---|
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 690 x 126 x 465mm |
| Waga (bez pudła) | 4.4kg |
| Waga (bez stopy) | 3.9kg |
| Waga (z pudłem) | 6.6kg |
| Kod EAN | 4948570126576 |
Ciesz się krystalicznie czystą rozdzielczością QHD z żywymi szczegółami, poprawioną klarownością i większą przestrzenią roboczą na gry, kreatywne projekty i codzienne zadania.
Przy częstotliwości odświeżania 200 Hz moc jest z Tobą! Podejmuj decyzje w ułamku sekundy i ciesz się zawsze ostrym i płynnym obrazem.
Doświadcz niezwykłej klarowności każdej klatki z czasem reakcji na poziomie 0,5 ms MPRT i minimalizacją rozmycia w ruchu, dzięki którym cieszysz się bardziej precyzyjną grą – nawet w najszybszych scenach pełnych akcji.
Odblokuj ultrapłynną rozgrywkę bez rozrywania ekranu z NVIDIA G-SYNC, technologią synchronizującą kartę graficzną pod kątem gładkiego ruchu, redukcji zacięć i krystalicznie wyraźnej akcji.