Fast IPS
Matryca Fast IPS nie tylko gwarantuje wierne odwzorowanie scen z pola bitwy i wyjątkową dokładność kolorów, ale także niesamowity czas reakcji na ruchomy obraz (MPRT) wynoszący 0.2 ms.
Na zamówienie
| Przekątna | 23.8", 60.5cm |
|---|---|
| Panel | Fast IPS |
| Rozdzielczość fizyczna | 1920 x 1080 @180Hz (2.1 megapixel Full HD, DisplayPort) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Kontrast ACR | 80M:1 |
| Czas reakcji (MPRT) | 0.2ms |
| Kąty widzenia | poziomo/pionowo: 178°/178°, prawo/lewo: 89°/89°, góra/dół: 89°/89° |
| Kolory | 16.7mln 8bit |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 225kHz |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 527 x 296.5mm, 20.7 x 11.7" |
| Plamka | 0.275mm |
| Kolor | matowa, czarny |
| Wejście sygnału |
HDMI x1 (v.1.4, max. 1920 x 1080 @180Hz) DisplayPort x1 (v.1.2, max. 1920 x 1080 @180Hz) |
|---|---|
| USB HUB | x4 (v.3.2 Gen 1 (5Gbps, DC5V, 900mA)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
|---|---|
| Flicker free | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | HDMI: 1920 x 1080 @48-180Hz, DP: 1920 x 1080 @48-180Hz |
| Ekstra | i-Style Colour |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Wybór wejścia / Wyjdź, + / Głośność, - / i-Style Colour, Menu, Zasilanie |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (kontrast, jasność, OD, ACR, Eco, Black Tuner, MBR, Gamma), wybór wejść (źródło sygnału), regulacje audio (głośność, wycisz), ustawienia fabryczne (tryby użytkownika), ustawienia kolorów (temperatura kolorów, 6-osiowa, ustawienia użytkownika), regulacje obrazu (i-Style Colour, technologia X-Res, ostre i miękkie, zakres HDMI, tryb Direct Drive, regulacje trybu wideo), język, ustawienia OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, wygaszenie OSD, logo startowe, rotacja OSD, Adaptive Sync, LED, DDC/CI, USB BC), informacje, przywróć |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Zakres regulacji | pochył |
|---|---|
| Kąt pochylenia | 21.5° w górę; 3.5° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| System zarządzania kablami | tak |
| Kable | zasilający, USB, HDMI, DP |
|---|---|
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
|---|---|
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 18W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA, Eyesafe 2.0 |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej (Regulation (EU) 2017/1369) | E |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 539.5 x 393.5 x 192.5mm |
|---|---|
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 610 x 413 x 126mm |
| Waga (bez pudła) | 3.2kg |
| Waga (z pudłem) | 4.9kg |
| Kod EAN | 4948570123940 |
Matryca Fast IPS nie tylko gwarantuje wierne odwzorowanie scen z pola bitwy i wyjątkową dokładność kolorów, ale także niesamowity czas reakcji na ruchomy obraz (MPRT) wynoszący 0.2 ms.
Dzięki częstotliwości odświeżania 180Hz i czasowi reakcji 0.2ms MPRT moc jest zawsze z Tobą! Podejmuj decyzje w ułamku sekundy i bądź pewien, że obraz wyświetlany na ekranie jest zawsze płynny i wyraźny.
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.