1ms
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.
Na zakázku
| Przekątna | 23.8", 60.5cm |
|---|---|
| Panel | IPS, matowe wykończenie |
| Rozdzielczość fizyczna | 1920 x 1080 @100Hz (2.1 megapixel Full HD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1300:1 |
| Kontrast ACR | 80M:1 |
| Czas reakcji (MPRT) | 1ms |
| Kąty widzenia | poziomo/pionowo: 178°/178°, prawo/lewo: 89°/89°, góra/dół: 89°/89° |
| Kolory | 16.7mln |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 110kHz |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 527 x 296.5mm, 20.7 x 11.7" |
| Plamka | 0.275mm |
| Kolor | matowa, czarny |
| Wejście sygnału |
HDMI x1 (v.1.4) DisplayPort x1 (v.1.2) |
|---|---|
| USB HUB | x2 (v.2.0 DC5V, 500mA) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
|---|---|
| Flicker free | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | Adaptive Sync - 1920 x 1080 @48-100Hz |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, W górę/ Prawo/ Głośność, W dół/ Lewy/ Black Tuner/ MBR/ Adaptive Sync/ Tryb nocny, Wybór wejść/ Wyjdź |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (kontrast, jasność, OD, ACR, Eco, Black Tuner, saturacja kolorów, MBR, Adaptive Sync), źródło sygnału, regulacje audio (głośność, wycisz), tryby użytkownika, ustawienia kolorów (6-osiowa, gamma, redukcja niebieskiego światła, temperatura kolorów, ustawienia użytkownika), regulacje obrazu (i-Style Colour, ostre i miękkie, zakres RGB, tryb wyświetlania), język, ustawienia (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, wygaszenie OSD, logo startowe, LED), informacje, przywróć |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Zakres regulacji | pochył |
|---|---|
| Kąt pochylenia | 22° w górę; 4° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| System zarządzania kablami | tak |
| Kable | zasilający, USB, HDMI |
|---|---|
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
|---|---|
| Zasilanie | AC 50 - 60V, 100/240Hz |
| Zużycie energii | 18W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej (Regulation (EU) 2017/1369) | E |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 538.5 x 397 x 192.5mm |
|---|---|
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 615 x 126 x 405mm |
| Waga (bez pudła) | 3kg |
| Waga (z pudłem) | 4.4kg |
| Kod EAN | 4948570124701 |
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.
Matryca IPS zapewnia pokrycie 100% kolorów sRGB i gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia w czasie każdej bitwy.
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.