Płynna i pozbawiona rozrywania obrazu rozgrywka
FreeSync Premium eliminuje rozrywanie i zacinanie obrazu, zapewniając płynne wizualizacje i błyskawiczne reakcje.
| Przekątna | 31.5", 80cm |
|---|---|
| Panel | IPS |
| Rozdzielczość fizyczna | 2560 x 1440 @240Hz (3.7 megapixel QHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Kontrast ACR | 80M:1 |
| Czas reakcji (MPRT) | 1ms |
| Kąty widzenia | poziomo/pionowo: 178°/178°, prawo/lewo: 89°/89°, góra/dół: 89°/89° |
| Kolory | 16.7mln (sRGB: 96%, NTSC: 72%) |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 360kHz |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 698.1 x 392.7mm, 27.5 x 15.5" |
| Plamka | 0.273mm |
| Kolor | matowa, czarny |
| Wejście sygnału |
HDMI x2 (v. 2.1 max. 2560 x 1440 @240Hz) DisplayPort x1 (v. 1.4 max. 2560 x 1440 @240Hz) |
|---|---|
| USB HUB | x4 ((2x Type A v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4.5W), 2x Type C (5Gbps, 7.5W)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
|---|---|
| Flicker free | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | FreeSync Premium - HDMI: 2560 x 1440 @48-240Hz, DP: 2560 x 1440 @48-240Hz |
| Ekstra | i-Style Colour |
| HDR | Tak, HDR-Ready |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, Regulacje / Głośność, Regulacje / Skrót, Wybór wejść, Wyjście |
| Parametry regulowane | regulacja obrazu (kontrast, jasność, OD, HDR, FreeSync Premium, ACR, tryb nocny, redukcja niebieskiego światła, redukcja rozmycia ruchu, gamma), wybór wejścia (źródło sygnału), regulacje audio (głośność, wyciszenie), ustawienia użytkownika (tryby użytkownika), ustawienia kolorów (6-osiowe, temperatura kolorów, ustawienia użytkownika, black tuner, i-Style Colour, technologia x-res, ostrość, zakres HDMI, direct drive), regulacje obrazu (regulacja trybu wideo), język, menu ustawień (pozycja h. OSD, pozycja v. OSD, tło OSD, czas OSD, logo startowe, zasilanie LED, DDC/CI, ładowanie USB, HDMI 2.1, kompresja DSC), przywróć |
| Wbudowane głośniki | 2 x 4.5W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył |
|---|---|
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Obrót stopy | 90°; 45 ° w lewo; 45° w prawo |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| System zarządzania kablami | tak |
| Kable | USB (1.5m), HDMI (1.5m), DP (1.8m) |
|---|---|
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
|---|---|
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 40W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej (Regulation (EU) 2017/1369) | F |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 714 x 458 (608) x 290mm |
|---|---|
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 795 x 506 x 185mm |
| Waga (bez pudła) | 9.2kg |
| Waga (bez stopy) | 6.5kg |
| Waga (z pudłem) | 11.9kg |
| Kod EAN | 4948570124510 |
FreeSync Premium eliminuje rozrywanie i zacinanie obrazu, zapewniając płynne wizualizacje i błyskawiczne reakcje.
Doświadcz wyjątkowo płynnej rozgrywki dzięki odświeżaniu 240Hz i czasowi reakcji 1ms MPRT, który minimalizuje rozmycie ruchu i efekt ghostingu, zapewniając precyzję w każdej klatce.
Rozdzielczość QHD oferuje wyjątkową szczegółowość i szersze pole widzenia. To idealne rozwiązanie do głębokiego zanurzenia się w grze, szybszego wykrywania przeciwników oraz sprawnego multitaskingu.
Dzięki czterem szybkim portom USB łatwo podłączysz swoje urządzenia peryferyjne, naładujesz sprzęt i utrzymasz porządek na stanowisku. Nie musisz sięgać do komputera w trakcie gry!