ZAKRZYWIONY DESIGN 1500R
Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego oka gwarantuje wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze.
| Przekątna | 27", 68.5cm |
|---|---|
| Panel | VA LED, matowe wykończenie |
| Zakrzywiony | 1500R |
| Rozdzielczość fizyczna | 1920 x 1080 @165Hz (2.1 megapixel Full HD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3000:1 |
| Kontrast ACR | 80M:1 |
| Czas reakcji (MPRT) | 1ms |
| Kąty widzenia | poziomo/pionowo: 178°/178°, prawo/lewo: 89°/89°, góra/dół: 89°/89° |
| Kolory | 16.7mln |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 184kHz |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 597.8 x 336.3mm, 20.5 x 11.5" |
| Plamka | 0.311mm |
| Kolor | matowa, czarny |
| Wejście sygnału |
HDMI x2 (v.2.0) DisplayPort x1 (v.1.4) |
|---|---|
| USB HUB | x2 (v.2.0 DC5V, 500mA) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
|---|---|
| Flicker free | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | FreeSync Premium - 1920 x 1080 @40-165Hz |
| HDR | tak (HDR ready) |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Power, kontroler joysticka: menu, w górę / kolor i-style, w dół / wybór wejścia, w lewo / Eco, w prawo / głośność |
| Parametry regulowane | regulacja obrazu (kontrast, jasność, OD, ACR, ECO, red. niebieskiego światła, głębia czerni, saturacja kolorów, MBR, gamma), wybór wejść (automatyczny, ręczny), audio (głośność, wyciszenie), zapisz ustawienia użytkownika, ustawienia kolorów (temp. kolorów, 6-Axis, ustawienie użytkownika), ustawienia obrazu (kolor i-Style, ostre i miękkie, zakres HDMI RGB, tryb wyświetlania), język, ustawienia (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, obrót OSD, wygaszanie OSD, logo startowe, AMD FreeSync Premium), informacje, przywróćregulacja obrazu (kontrast, jasność, OD, ACR, ECO, red. niebieskiego światła, głębia czerni, saturacja kolorów, MBR, gamma), wybór wejść (automatyczny, ręczny), audio (głośność, wyciszenie), zapisz ustawienia użytkownika, ustawienia kolorów (temp. kolorów, 6-Axis, ustawienie użytkownika), ustawienia obrazu (kolor i-Style, ostre i miękkie, zakres HDMI RGB, tryb wyświetlania), język, ustawienia (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, obrót OSD, wygaszanie OSD, logo startowe, AMD FreeSync Premium), informacje, przywróć |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Zakres regulacji | pochył |
|---|---|
| Kąt pochylenia | 22° w górę; 5° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| System zarządzania kablami | tak |
| MTBF | 50000 godzin |
| Kable | zasilający, USB, HDMI |
|---|---|
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
|---|---|
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 28W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej (Regulation (EU) 2017/1369) | F |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 610.5 x 438 x 240mm |
|---|---|
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 692 x 454 x 162mm |
| Waga (bez pudła) | 5kg |
| Waga (z pudłem) | 6.4kg |
| Kod EAN | 4948570118861 |
| Ramiona / Stojaki / Uchwyty | DSG3001C-R1 |
|---|
| Powiązane produkty | G-Master GB3466WQSU-B1, G-Master GB3266QSU-B1, G-Master GB2466HSU-B1 |
|---|
Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego oka gwarantuje wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze.
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.
Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę.
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne.
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanych trybów gier (min. FPS i strategia) lub sam dobierz i zapamiętaj swoje ulubione ustawienia obrazu.