ZAKRZYWIONY DESIGN 1500R
Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego oka gwarantuje wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze.
| Przekątna | 23.6", 59.8cm |
|---|---|
| Panel | VA |
| Zakrzywiony | 1500R |
| Rozdzielczość fizyczna | 1920 x 1080 @180Hz (2.1 megapixel) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3000:1 |
| Kontrast ACR | 80M:1 |
| Czas reakcji (MPRT) | 0.5ms |
| Kąty widzenia | poziomo/pionowo: 178°/178°, prawo/lewo: 89°/89°, góra/dół: 89°/89° |
| Kolory | 16.7mln (sRGB: 96%, NTSC: 72%) |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 200kHz |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 521.4 x 293.3mm, 20.5 x 11.5" |
| Plamka | 0.271mm |
| Kolor | matowa, czarny |
| Wejście sygnału |
HDMI x2 (v. 2.0) DisplayPort x1 (v. 1.4) |
|---|---|
| USB HUB | x2 (v.2.0 (DC5V, 500mA)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
|---|---|
| Flicker free | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | tak |
| HDR | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu (W górę / Submenu, W Dół / Wybór wejść, W lewo / ECO, W prawo / Głośność) |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (kontrast, jasność, OD, ACR, ECO, Black Tuner, saturacja kolorów, red. rozmycia ruchu, AMD FreeSync), wybór wejść, ustawienia audio (głośność, wycisz), ustawienia użytkownika (tryby użytkownika), ustawienia kolorów (6-osiowa, gamma, red. niebieskiego światła, temperatura kolorów, ustawienia użytkowników), regulacje obrazu (i-Style Colour, technologia X-Res, ostrość, zakres RGB, tryb wyświetlania), język, ustawienia (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, wygaszenie OSD, logo strtowe, dioda zasilania), informacje, przywróć |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Zakres regulacji | pochył |
|---|---|
| Kąt pochylenia | 22° w górę; 4° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| System zarządzania kablami | tak |
| Kable | zasilający (1.5m), USB (1.5m), HDMI (1.5m) |
|---|---|
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
|---|---|
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 21W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej (Regulation (EU) 2017/1369) | E |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 535.5 x 394.5 x 202mm |
|---|---|
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 622 x 408 x 171mm |
| Waga (bez pudła) | 3.8kg |
| Waga (z pudłem) | 6kg |
| Kod EAN | 4948570124503 |
Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego oka gwarantuje wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze.
Dzięki częstotliwości odświeżania 180Hz i czasowi reakcji 0.5ms MPRT moc jest zawsze z Tobą! Podejmuj decyzje w ułamku sekundy i bądź pewien, że obraz wyświetlany na ekranie jest zawsze płynny i wyraźny.
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne.
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.