Connecteur ZJU-24 R34RR-07010001003
Index local:
TES011ERGO
Numéro de catalogue:
R34RR-07010001003
Producteur: ERGOM
nom court: ZJU-240
Prix:
brut / pcs.
(y compris la TVA 23%)
jusqu'à une semaine
Sur commande
Quantité pcs.
(plusieurs:
1
Ajouter à la demande de devis
Ajouter au presse-papiers
Imprimer
Description du produit
Connecteur ZJU-24
Données techniques
  • nom court
    ZJU-240
  • PKWIU
Autres données techniques
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej
    70 ... 240 mm²
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    70 ... 240 mm²
  • Napięcie znamionowe
    1000 V
  • Rodzaj połączenia elektrycznego 2
    Połączenie śrubowe
  • Liczba biegunów
    1
  • Sposób montażu
    Szyna montażowa DIN TH-35 mm
  • Zakres temperatur pracy
    -25 ... 55 °C
  • Szerokość / rozmiar rastra
    37 mm
  • Wymagana płytka zamykająca
    Non
  • Z kołnierzem wprowadzeniowym
    Non
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową
    70 ... 195 mm²
  • Prąd znamionowy In
    415 A