Connecteur ZJU-24 R34RR-07010001003
Lokaler Index:
TES011ERGO
Katalognummer:
R34RR-07010001003
Hersteller: ERGOM
nom court: ZJU-240
Preis:
brut / stk.
(inklusive MwSt 23%)
bis zu einer Woche
Auf Bestellung
Menge stk.
(mehrere:
1
Zur Angebotsanfrage hinzufügen
Zur Zwischenablage hinzufügen
Drucken
Produktbeschreibung
Connecteur ZJU-24
Technische Daten
  • nom court
    ZJU-240
  • PKWIU
Weitere technische Daten
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej
    70 ... 240 mm²
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    70 ... 240 mm²
  • Napięcie znamionowe
    1000 V
  • Rodzaj połączenia elektrycznego 2
    Połączenie śrubowe
  • Liczba biegunów
    1
  • Sposób montażu
    Szyna montażowa DIN TH-35 mm
  • Zakres temperatur pracy
    -25 ... 55 °C
  • Szerokość / rozmiar rastra
    37 mm
  • Wymagana płytka zamykająca
    Non
  • Z kołnierzem wprowadzeniowym
    Non
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową
    70 ... 195 mm²
  • Prąd znamionowy In
    415 A