Channel KPL50H30/3 130405
local index:
TKM269BAKS
Catalog number:
130405
EAN code:
Manufacturer: BAKS
Length [mm]: 3000
Width [mm]: 50
Weight [g]: 650
Large-size product
Price:
gross / pcs.
(including VAT 23%)
up to 4 weeks
On request
Quantity pcs.
(multiplicity:
1
Add to inquiry
Add to clipboard
Print
Product description
Channel KPL50H30/3
Technical data
  • Length [mm]
    3000
  • Weight [g]
    650
  • Width [mm]
    50
  • PKWIU
Other technical data
  • Height
    30 mm
  • Material thickness
    0.7 mm
  • Useful cross section
    1300 mm²
  • Side perforation
    Yes
  • NATO-mounting holes
    No
  • Model szerokorozpiętościowy
    No
  • Material
    Steel
  • Material quality
    Other
  • Colour
    Other
  • Width
    50 mm
  • Length
    3000 mm