Tray, KCP100H100/3N 110810
local index:
TKM521BAKS
Catalog number:
110810
EAN code:
Click on the photo to enlarge
Manufacturer:
BAKS
Length [mm]:
3000
Sheet thickness [mm]:
1.5
Material:
galvanized steel
See full description
Large-size product
Price:
gross / pcs.
(including VAT 23%)
up to 4 weeks
On request
Quantity pcs.
(multiplicity:
1
Add to cart
Add to inquiry
Add to clipboard
Print
Ask about the product
Product description
Technical data
Manufacturer details
Files to download
Product description
H100 system cable tray
Expand full description ▼
Technical data
Length [mm]
Material
galvanized steel
Type
KCP100H100/3N
Compliance with standards
PN-EN 103462011
Sheet thickness [mm]
1.5
Width [mm]
100
Weight 1m [kg]
3.28
PKWIU
Other technical data
Height
100 mm
Material thickness
1.5 mm
Useful cross section
9800 mm²
Side perforation
Yes
NATO-mounting holes
No
Model szerokorozpiętościowy
No
Steel
Material quality
Other
Colour
Other
Width
100 mm
Length
3000 mm