Tray, KPJ50H42/3 140605
Místní index:
TKM020BAKS
Katalogové číslo.:
140605
EAN kód:
Výrobce: BAKS
Length [m]: 3
Length [mm]: 3000
Sheet thickness [mm]: 1
objemné produkt
Cena:
gross / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 4 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Technické údaje
  • Length [m]
    3
  • Sheet thickness [mm]
    1
  • Width [mm]
    50
  • Weight [g]
    1080
  • PKWIU
  • Length [mm]
  • Material
    galvanized steel
  • Type
    KPJ50H42/3
  • Compliance with standards
    PN-EN 103462011
Další technické údaje
  • Height
    42 mm
  • Material thickness
    1 mm
  • Useful cross section
    1900 mm²
  • Side perforation
    Yes
  • NATO-mounting holes
    No
  • Model szerokorozpiętościowy
    No
  • Material
    Steel
  • Material quality
    Other
  • Colour
    Other
  • Width
    50 mm
  • Length
    3000 mm