Mesh tray KDS/KDSO 200H60/3 970120
Внутрішній артикул:
TKM523BAKS
№ каталоговий:
970120
Код EAN:
Виробник: BAKS
Length [mm]: 3000
Material: galvanized steel
Width [mm]: 200
Виріб великого розміру
Ціна:
gross / шт.
(з ПДВ 23%)
до 4 тижнів
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
KDS/KDSO200H60/3 mesh cable tray
Технічні дані
  • Length [mm]
    3000
  • Width [mm]
    200
  • Compliance with standards
    PN-EN 103462011
  • Material
    galvanized steel
  • Type
    KDS/KDSO200H60/3
  • PKWIU
Інші технічні дані
  • Profile shape
    U-shape
  • Width
    200 mm
  • Length
    3000 mm
  • Model
    Without connector
  • Integrated partition
    None
  • Suitable for circuit integrity
    Yes
  • Material quality
    Other
  • Colour
    Other
  • Height
    60 mm
  • Wire diameter
    3.8 mm
  • Useful cross section
    9400 mm²