Channel KPR150H42/2 141617
Indeks lokalny:
TKM449BAKS
Numer katalogowy:
141617
Kod EAN:
Producent: BAKS
Length [m]: 2
Length [mm]: 2000
Sheet thickness [mm]: 0.5
Produkt wielkogabarytowy
Cena:
gross / szt.
(w tym VAT 23%)
Dostępne 523 szt.
Odbiór za 1h
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Dane techniczne
  • Length [m]
    2
  • Sheet thickness [mm]
    0.5
  • Width [mm]
    150
  • Weight [g]
    920
  • PKWIU
  • Length [mm]
    2000
  • Material
    galvanized steel
  • Type
    KPR150H42/2
  • Compliance with standards
    PN-EN 103462011
Pozostałe dane techniczne
  • Height
    42 mm
  • Material thickness
    0.5 mm
  • Useful cross section
    6100 mm²
  • Side perforation
    Yes
  • NATO-mounting holes
    No
  • Model szerokorozpiętościowy
    No
  • Material
    Steel
  • Material quality
    Other
  • Colour
    Other
  • Width
    150 mm
  • Length
    2000 mm