Channel KPR100H42/2 141517
local index:
TKM448BAKS
Catalog number:
141517
EAN code:
Manufacturer: BAKS
Length [m]: 2
Length [mm]: 2000
Sheet thickness [mm]: 0.5
Large-size product
Price:
gross / pcs.
(including VAT 23%)
Accessible 1143 pcs.
Pickup in 1h
Quantity pcs.
(multiplicity:
1
Add to inquiry
Add to clipboard
Print
Product description
Technical data
  • Length [m]
    2
  • Sheet thickness [mm]
    0.5
  • Width [mm]
    100
  • Weight [g]
    730
  • PKWIU
  • Length [mm]
    2000
  • Material
    galvanized steel
  • Type
    KPR100H42/2
  • Compliance with standards
    PN-EN 103462011
Other technical data
  • Height
    42 mm
  • Material thickness
    0.5 mm
  • Useful cross section
    4000 mm²
  • Side perforation
    Yes
  • NATO-mounting holes
    No
  • Model szerokorozpiętościowy
    No
  • Material
    Steel
  • Material quality
    Other
  • Colour
    Other
  • Width
    100 mm
  • Length
    2000 mm