Channel KPL50H30/3 130405
Indeks lokalny:
TKM269BAKS
Numer katalogowy:
130405
Kod EAN:
Producent: BAKS
Length [mm]: 3000
Width [mm]: 50
Weight [g]: 650
Produkt wielkogabarytowy
Cena:
gross / szt.
(w tym VAT 23%)
do 4 tygodni
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
Channel KPL50H30/3
Dane techniczne
  • Length [mm]
    3000
  • Weight [g]
    650
  • Width [mm]
    50
  • PKWIU
Pozostałe dane techniczne
  • Height
    30 mm
  • Material thickness
    0.7 mm
  • Useful cross section
    1300 mm²
  • Side perforation
    Yes
  • NATO-mounting holes
    No
  • Model szerokorozpiętościowy
    No
  • Material
    Steel
  • Material quality
    Other
  • Colour
    Other
  • Width
    50 mm
  • Length
    3000 mm