Channel KPR100H42/2 141517
Místní index:
TKM448BAKS
Katalogové číslo.:
141517
EAN kód:
Výrobce: BAKS
Length [m]: 2
Length [mm]: 2000
Sheet thickness [mm]: 0.5
objemné produkt
Cena:
gross / kusů.
(včetně DPH 23%)
k dispozici 1143 kusů.
Vyzvednutí za 1h
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Technické údaje
  • Length [m]
    2
  • Sheet thickness [mm]
    0.5
  • Width [mm]
    100
  • Weight [g]
    730
  • PKWIU
  • Length [mm]
    2000
  • Material
    galvanized steel
  • Type
    KPR100H42/2
  • Compliance with standards
    PN-EN 103462011
Další technické údaje
  • Height
    42 mm
  • Material thickness
    0.5 mm
  • Useful cross section
    4000 mm²
  • Side perforation
    Yes
  • NATO-mounting holes
    No
  • Model szerokorozpiętościowy
    No
  • Material
    Steel
  • Material quality
    Other
  • Colour
    Other
  • Width
    100 mm
  • Length
    2000 mm