Channel KPL50H30/3 130405
local index:
TKM269BAKS
Catalog number:
130405
EAN code:
Click on the photo to enlarge
Manufacturer:
BAKS
Length [mm]:
3000
Width [mm]:
50
Weight [g]:
650
See full description
Large-size product
Price:
gross / pcs.
(including VAT 23%)
up to 4 weeks
On request
Quantity pcs.
(multiplicity:
1
Add to cart
Add to inquiry
Add to clipboard
Print
Ask about the product
Product description
Technical data
Manufacturer details
Files to download
Product description
Channel KPL50H30/3
Expand full description ▼
Technical data
Length [mm]
Weight [g]
650
Width [mm]
50
PKWIU
Other technical data
Height
30 mm
Material thickness
0.7 mm
Useful cross section
1300 mm²
Side perforation
Yes
NATO-mounting holes
No
Model szerokorozpiętościowy
No
Material
Steel
Material quality
Other
Colour
Other
Width
50 mm
Length
3000 mm