Tray, KCP100H100/3N 110810
local index:
TKM521BAKS
Catalog number:
110810
EAN code:
Manufacturer: BAKS
Length [mm]: 3000
Sheet thickness [mm]: 1.5
Material: galvanized steel
Large-size product
Price:
gross / pcs.
(including VAT 23%)
up to 4 weeks
On request
Quantity pcs.
(multiplicity:
1
Add to inquiry
Add to clipboard
Print
Product description
H100
system cable tray
Technical data
  • Length [mm]
    3000
  • Material
    galvanized steel
  • Type
    KCP100H100/3N
  • Compliance with standards
    PN-EN 103462011
  • Sheet thickness [mm]
    1.5
  • Width [mm]
    100
  • Weight 1m [kg]
    3.28
  • PKWIU
Other technical data
  • Height
    100 mm
  • Material thickness
    1.5 mm
  • Useful cross section
    9800 mm²
  • Side perforation
    Yes
  • NATO-mounting holes
    No
  • Model szerokorozpiętościowy
    No
  • Material
    Steel
  • Material quality
    Other
  • Colour
    Other
  • Width
    100 mm
  • Length
    3000 mm