Kanal KPL50H30/3 130405
Внутрішній артикул:
TKM269BAKS
№ каталоговий:
130405
Код EAN:
Виробник: BAKS
Länge [mm]: 3000
Breite [mm]: 50
Gewicht [g]: 650
Виріб великого розміру
Ціна:
brutto / шт.
(з ПДВ 23%)
до 4 тижнів
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Kanal KPL50H30/3
Технічні дані
  • Länge [mm]
    3000
  • Gewicht [g]
    650
  • Breite [mm]
    50
  • PKWIU
Інші технічні дані
  • Höhe
    30 mm
  • Materialstärke
    0.7 mm
  • Nutzbarer Querschnitt
    1300 mm²
  • Seitenlochung
    Ja
  • NATO-Lochbild
    Nein
  • Weitspann-Ausführung
    Nein
  • Werkstoff
    Stahl
  • Werkstoffgüte
    sonstige
  • Farbe
    sonstige
  • Breite
    50 mm
  • Länge
    3000 mm