Tablett, KCP100H100/3N 110810
Indeks lokalny:
TKM521BAKS
Numer katalogowy:
110810
Kod EAN:
Producent: BAKS
Länge [mm]: 3000
Blechdicke [mm]: 1.5
Material: verzinkter Stahl
Produkt wielkogabarytowy
Cena:
brutto / szt.
(w tym VAT 23%)
do 4 tygodni
Na zamówienie
Ilość szt.
(wielokrotność:
1
Dodaj do zapytania ofertowego
Dodaj do schowka
Drukuj
Opis produktu
H100
-Systemkabelrinne
Dane techniczne
  • Länge [mm]
    3000
  • Material
    verzinkter Stahl
  • Typ
    KCP100H100/3N
  • Einhaltung der Normen
    PN-EN 103462011
  • Blechdicke [mm]
    1.5
  • Breite [mm]
    100
  • Gewicht 1mb [kg]
    3,28
  • PKWIU
Pozostałe dane techniczne
  • Höhe
    100 mm
  • Materialstärke
    1.5 mm
  • Nutzbarer Querschnitt
    9800 mm²
  • Seitenlochung
    Ja
  • NATO-Lochbild
    Nein
  • Weitspann-Ausführung
    Nein
  • Werkstoff
    Stahl
  • Werkstoffgüte
    sonstige
  • Farbe
    sonstige
  • Breite
    100 mm
  • Länge
    3000 mm