Kanal KPR150H42/2 141617
Místní index:
TKM449BAKS
Katalogové číslo.:
141617
EAN kód:
Výrobce: BAKS
Länge [m]: 2
Länge [mm]: 2000
Blechdicke [mm]: 0.5
objemné produkt
Cena:
brutto / kusů.
(včetně DPH 23%)
k dispozici 523 kusů.
Vyzvednutí za 1h
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Technické údaje
  • Länge [m]
    2
  • Blechdicke [mm]
    0.5
  • Breite [mm]
    150
  • Gewicht [g]
    920
  • PKWIU
  • Länge [mm]
    2000
  • Material
    verzinkter Stahl
  • Typ
    KPR150H42/2
  • Einhaltung der Normen
    PN-EN 103462011
Další technické údaje
  • Höhe
    42 mm
  • Materialstärke
    0.5 mm
  • Nutzbarer Querschnitt
    6100 mm²
  • Seitenlochung
    Ja
  • NATO-Lochbild
    Nein
  • Weitspann-Ausführung
    Nein
  • Werkstoff
    Stahl
  • Werkstoffgüte
    sonstige
  • Farbe
    sonstige
  • Breite
    150 mm
  • Länge
    2000 mm