konektor ZJU-24 R34RR-07010001003
Místní index:
TES011ERGO
Katalogové číslo.:
R34RR-07010001003
Výrobce: ERGOM
Krátké jméno: ZJU-240
Cena:
hrubý / kusů.
(včetně DPH 23%)
do jednoho týdne
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
konektor ZJU-24
Technické údaje
  • Krátké jméno
    ZJU-240
  • PKWIU
Další technické údaje
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej
    70 ... 240 mm²
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    70 ... 240 mm²
  • Napięcie znamionowe
    1000 V
  • Rodzaj połączenia elektrycznego 2
    Połączenie śrubowe
  • Liczba biegunów
    1
  • Sposób montażu
    Szyna montażowa DIN TH-35 mm
  • Zakres temperatur pracy
    -25 ... 55 °C
  • Szerokość / rozmiar rastra
    37 mm
  • Wymagana płytka zamykająca
    Ne
  • Z kołnierzem wprowadzeniowym
    Ne
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową
    70 ... 195 mm²
  • Prąd znamionowy In
    415 A