konektor ZJU-24 R34RR-07010001003
Внутрішній артикул:
TES011ERGO
№ каталоговий:
R34RR-07010001003
Виробник: ERGOM
Krátké jméno: ZJU-240
Ціна:
hrubý / шт.
(з ПДВ 23%)
до тижня
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
konektor ZJU-24
Технічні дані
  • Krátké jméno
    ZJU-240
  • PKWIU
Інші технічні дані
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej
    70 ... 240 mm²
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego
    70 ... 240 mm²
  • Napięcie znamionowe
    1000 V
  • Rodzaj połączenia elektrycznego 2
    Połączenie śrubowe
  • Liczba biegunów
    1
  • Sposób montażu
    Szyna montażowa DIN TH-35 mm
  • Zakres temperatur pracy
    -25 ... 55 °C
  • Szerokość / rozmiar rastra
    37 mm
  • Wymagana płytka zamykająca
    Ne
  • Z kołnierzem wprowadzeniowym
    Ne
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową
    70 ... 195 mm²
  • Prąd znamionowy In
    415 A