Proces rekrutacji

Proces rekrutacji w el12

Aplikacja

Aktualne oferty pracy w Przedsiębiorstwie EL 12 Sp. z o.o. znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce oferty pracy. Wystarczy wysłać swoje CV na maila podanego na końcu wybranego ogłoszenia.

Kontakt telefoniczny

Twoja aplikacja zostanie przeanalizowana przez osoby rekrutujące pod kątem dopasowania Twojego profilu do stanowiska pracy, na które aktualnie poszukujemy kandydatów. Być może zadzwonimy do Ciebie, aby umówić się na rozmowę rekrutacyjną.

Rozmowa rekrutacyjna

Najważniejszym etapem procesu rekrutacji jest spotkanie w oddziale naszej firmy. Zazwyczaj bierze w nim udział Dyrektor regionalny oraz Kierownik oddziału, do którego poszukujemy nowej osoby. Podczas spotkania zapytamy Cię o Twoją zawodową drogę i porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach wobec naszej oferty. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania dotyczące stanowiska, o które się ubiegasz.

Wybór najlepszego kandydata

O wynikach procesu rekrutacji poinformujemy wszystkich uczestników rozmów rekrutacyjnych. Zdarza się, że kandydatom proponujemy alternatywne stanowiska pracy. Zależy nam, by zdolni ludzie pracowali właśnie u nas.