Роз'єднувач триполюсний ізоляційний 160A+N RSI-4160N\W03
Místní index:
ALI003SPAM
Katalogové číslo.:
RSI-4160N\W03
EAN kód:
Výrobce: SPAMEL
Номінальна напруга ізоляції [В]: 690
Довготривалий струм [A]: 160
Рівень безпеки: IP20
Cena:
Брутто / kusů.
(včetně DPH 23%)
do jednoho týdne
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Компактні вимикачі-роз’єднувачі RSI призначені для роботи в ланцюгах з номінальною напругою до 690 В категорій використання AC-21A...AC-23A та в ланцюгах постійного струму з напругою до 220 В. Роз’єднувачі можуть бути встановлюється в закритих приміщеннях (3 ступінь забруднення - промислове призначення), при температурі від -40°C до +70°C.
Technické údaje
  • Номінальна напруга ізоляції [В]
    690
  • Рівень безпеки
    IP20
  • Довготривалий струм [A]
    160
Další technické údaje
  • Jako rozłącznik główny
    Так
  • Jako rozłącznik bezpieczeństwa
    НІ
  • Jako przełącznik nawrotny
    НІ
  • Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC
    690 V
  • Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V
    30 kW
  • Liczba biegunów
    4
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych
    0
  • Opcjonalny napęd silnikowy
  • Opcjonalny wyzwalacz napięciowy
  • Do montażu na płycie
    Так
  • Do montażu czołowego centralnie
  • Do montażu pośredniego
  • Z mechanizmem ryglującym
  • Stopień ochrony (IP) części czołowej
  • Jako rozłącznik remontowy
  • Jako wyłącznik awaryjny
  • Liczba łączników
    1
  • Znamionowy prąd ciągły Iu
    160 A