Mieszkanie pokazowe Nowe Przylesie

Mieszkanie pokazowe, w którym umieściliśmy nasze produkty mieści się w Opolu, na osiedlu Nowe Przylesie. Powstało ono przy współpracy z inwestorem Sindbad Dom w towarzystwie innych partnerów, ma ono na celu pokazanie produktów oraz rozwiązań możliwych do zastosowania w mieszkaniu na etapie wykańczania wnętrza. Wszystkie produkty jakie tam prezentujemy są dostępne zarówno w naszych oddziałach el12 jaki salonach oświetlenia.

 

Przylesie, 46-020 Opole.

 

Nasze produkty w mieszkaniu:

 

 

  • Osprzęt marki Hager, seria Lumina Intense - zobacz produkty
  • Oświetlenie dekoracyjne pochodzące z naszego Salonu oświetlenia elstilo, Opole, ul. Prószkowska 54

Dlaczego warto?

Osprzęt marki Hager, seria Lumina Intense  - został zaprojektowany z myślą o osobach, które poszukują doskonałej harmonii. Posiada  wysoką estetykę wykonania, podobnie jak wszystkie dostępne produkty.

Informacje techniczne

 

  • ramki od 1- do 5-krotnej do montażu w poziomie i pionie,
  • łączniki wyposażone w samozaciski,
  • możliwość podwyższenia stopnia bryzgoszczelności do IP44,
  • szeroki asortyment od gniazd, po mechanizmy do kontroli systemów elektrycznych,
  • sposób montażu: natynkowy i podtynkowy,
  • materiały: tworzywo z połyskiem,
  • dostępne kolory: biały połysk, srebrny mat, czarny mat.

 

 

Jakie oświetlenie do mieszkania?

Oświetlenie zastosowane w mieszkaniu pokazowym pochodzi z naszego Salonu oświetlenia elstilo – Prószkowska 54, Opole

 

Prosta, niemal surowa oprawa wyróżniająca się geometrycznym kształtem, szczególnie dobrze prezentuje się we wnętrzach w stylu industrialnym lub nowoczesnym.

Minimalistyczna i dyskretna oprawa, najchętniej bywa wprowadzana do wnętrz mocno zgeometryzowanych, stawiających na proste formy. Sprawdza się w każdej przestrzeni, a jej uniwersalny i nierzucający się w oczy design pozwala zastosować ją niemal we wszystkich modnych aranżacjach.

Oprawa wyróżnia się elegancją i funkcjonalnością, dzięki czemu potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Doskonale odnajduje się w pomieszczeniach nowoczesnych i industrialnych. Świetnie prezentuje się zawieszona nad strefą wypoczynkową oraz jadalnianą.

Prosta forma sprawia, że lampa doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Stanowi nie tylko funkcjonalne oświetlenie, ale również efektowną dekorację którą można wpisać w każdą aranżację – klasyczną, industrialną i minimalistyczną.

Lampa rzuca nastrojowy blask i stanowi stylową dekorację wnętrza. Nietuzinkowa faktura i dymione, grube szkło dopełnia wystrój również wtedy, gdy lampa pozostaje wyłączona.

To proste i klasyczne rozwiązanie oświetleniowe, które zachwyci szczególnie miłośników minimalistycznej i szlachetnej elegancji. Dzięki swojej formie idealnie nadaje się do pomieszczeń w stylu nowoczesnym, industrialnym i klasycznym.