Трансформатор струму 250/5A 2.5VA клас 1 SRA02505
Místní index:
AUK007HAGE
Katalogové číslo.:
SRA02505
EAN kód:
Výrobce: HAGER
Номінальна частота [Гц]: 50/60
Глибина [мм]: 30
Клас точності: 1
Cena:
Брутто / kusů.
(včetně DPH 23%)
do 2 týdnů
Na zakázku
Množství kusů.
(vícenásobné:
1
Přidat do žádosti o cenovou nabídku
Přidat do schránky
Vytisknout
Popis produktu
Трансформатори струму
  • Вторинний струм: 5 A,
  • Діапазон первинного струму: від 50 до 2000 A,
  • вимірювальний вхід (первинна сторона трансформатора) для круглих провідників і шин,
  • можна монтувати на плоскій поверхні або на DIN-рейку 35 мм.
Technické údaje
  • Номінальна частота [Гц]
    50/60
  • Клас точності
  • Підключення
    Гвинтове
  • Висота [мм]
    70
  • PKWIU
  • Глибина [мм]
    30
  • Номінальна напруга ізоляції [В]
  • Ширина [мм]
    49,5
  • Номінал
Další technické údaje
  • Model
    Przekładnik prądowy przelotowy
  • Znamionowy prąd wtórny
    5 A
  • Współczynnik przetężeniowy
    FS 5
  • Mocowanie zatrzaskowe
    Так
  • Liczba wejść pierwotnych
  • Znamionowy prąd pierwotny
    250 A