Przekładnik prądowy 100/5 1-fazowy kl.1 LVZ00SE100-5K1
Внутрішній артикул:
AUK039HAGE
№ каталоговий:
LVZ00SE100-5K1
Код EAN:
Виробник: HAGER
Częstotliwość znamionowa [Hz]: 60
Długość [mm]: 50
Głębokość [mm]: 30
Ціна:
brutto / шт.
(з ПДВ 23%)
до 10 тижнів
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Przekładnik prądowy 100/5 1-fazowy kl.1
Технічні дані
  • Częstotliwość znamionowa [Hz]
    60
  • Głębokość [mm]
    30
  • Moc wejściowa [VA]
    2,5
  • Stopień ochrony
    IP10
  • Typ podłączenia
    Połączenie śrubowe
  • Zakres temperatur pracy [°C]
    od -40 do 40
  • Przekładnia
    100;5
  • Temperatura magazynowania [°C]
    od -40 do 75
  • Przekrój przewodu (linka) [mm²]
    1 - 6
  • PKWIU
  • Długość [mm]
    50
  • Moc [VA]
    2,5
  • Montaż
    Na szynie TH-35
  • Szerokość [mm]
    49,5
  • Wysokość [mm]
    70
  • Dokładność [s]
    1
  • Średnica otwarcia [mm]
    21
  • Znamionowe napięcie izolacji [kV]
    3
  • Przekrój przewodu (drut) [mm²]
Інші технічні дані
  • Model
    Przekładnik prądowy prętowy
  • Znamionowy prąd wtórny
    5 A
  • Współczynnik przetężeniowy
    FS 5
  • Średnica przepustu
    21 mm
  • Liczba wejść pierwotnych
  • Znamionowy prąd pierwotny
    100 A