TEHALIT.LF Короб 15х15 чорний LF1501509011
Внутрішній артикул:
TKP087TEHA
№ каталоговий:
LF1501509011
Код EAN:
Виробник: TEHALIT
Безгалогенні: Ні
Довжина [мм]: 2000
Колір : Графітовий
Виріб великого розміру
Ціна:
Брутто / шт.
(з ПДВ 23%)
до 4 тижнів
На замовлення
Кількість шт.
(багаторазовий:
1
Додати до запиту на пропозицію
Додати в буфер обміну
Роздрукувати
Опис товару
Характеристики серії:
Технічні дані
  • Безгалогенні
    Ні
  • Колір
    Графітовий
  • Родина
    TEHALIT.LF
  • Висота [мм]
    15
  • Виконання поверхні
    Натуральне
  • Кількість камер
    1
  • PKWIU
  • Довжина [мм]
    2000
  • Матеріал
    PVC
  • Ширина [мм]
    15
  • Діапазон робочих температур [°C]
    від -5 до 65
  • Використовуваний переріз [мм2]
    150
  • Стрічка захисна
    Ні
Інші технічні дані
  • Wysokość
    15 mm
  • Długość
    2000 mm
  • Materiał
    Tworzywo sztuczne
  • Bezhalogenowe
    НІ
  • System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru
    НІ
  • Przezroczysty
  • Liczba przegród stałych
  • Sposób mocowania
    Perforowanie dna
  • Z klamrami kablowymi
  • Z łącznikiem
  • Przetłoczenia
  • Szerokość
    15 mm
  • Przekrój użyteczny
    150 mm²